Статті
На що впливає форма і дизайн бонга?

Зміст бонгів може бути найрізноманітнішим і йдеться не лише про речовини, що наповнюють його. Їх базові форми представлені достатком дизайнерських фишичек, радують складними і простими конструкціями, доповненнями і сучасними форматами. Кожен варіант - це тонка філософія виробника, яка спрямована знайти свого філософа - растамана, задовольнивши абсолютно усі його потреби. Немає поганих або занадто хороших моделей, але є рішення, що дозволяють зробити вибір усвідомлено з умовами того, що бонг підходить конкретно вам. Яка ж форма бонга максимально зручна? Чи має значення дизайн на процес паління? Саме на ці теми і поговоримо в цій статті.

Доповнення до бонга: аксесуари, без яких вам просто не обійтися

Пошук потрібних аксесуарів для бонга не менш захоплюючий, чим вибір свого першого крутого девайса для знайомства зі світом растаманів. Саме вони здатні забезпечити абсолютно комфортні умови, подарувавши максимум задоволень. Чи дійсно такі важливі аксесуари? А може обійтися без них? Чому їх вартість іноді прирівнюється до вартості бонгів? На це і безліч інших питань дамо відповіді в цій статті, а головне визначимо найбільш потрібні з них і модні пропозиції від нашого итернет магазину. Паління бонга не вимагає особливих умінь, але без аксесуарів з ним буде досить складно. Різноманіття девайсов вражає будь-кого, тому проста класифікація допомагає розібратися в хаосі нескінченних пропозицій. Визначимо їх в групи: девайси для підготовки бонга, для паління і для відходу.

Вибираємо свій перший бонг

Любіть палити стафф використання підручних засобів? Використовуєте тільки прості самокрутки? Означає вам пора познайомитися з бонгом - сучасним аксесуаром по палінню трави. Асортимент пропонованих курильних аксесуарів дійсно великий. Як же вибрати сой перший бонг? Віддати перевагу першо-зустрічному екземпляру або підійти до вибору дуже серйозно? На ці і багато інших питань дамо відповідь в цій статті, так що. погнали! Асортимент бонгів вражає різноманітністю форм, матеріалів з яких вони зроблені, дизайном і розмірами. Далі саме про ці найважливіші особливості, які зумовлюють відчуття від паління трави.

Бонг з рециркуляцією - особливості конструкції

Істинні растамани знаходяться в постійному пошуку нових крутих бонгів, які молі б по-новому відкривати улюблений аромат стаффа, даруючи раніше незвідані емоції і відчуття. Інноваційні пропозиції від склодувів у світі бонгів вражають уяву, серед яких рециркуляционный бонг особливо цікавий. Він є агрегатом, що радує м'яким і прохолодні димом і що має дуже химерну конструкцію. Система рециркуляції є наявністю великої кількості трубочок із замкнутою траєкторією, по якій движетсz дим упродовж декількох циклів. По підсумку користувач отримає найякісніше очищений дим, що містить в собі багато кисню.

Уловлювач кифа в домашніх умовах: застосування гриндера

Любителі очманілих трав постійно знаходяться у пошуках кращих вражень. Різноманітити минулий кураж допоможуть звичайні трихомы. Уперше чуєте? А якщо скажемо, що це білі ворсинки на суцвітті каннабиса? Насправді, не треба поглиблюватися у ботаніку і намагатися зрозуміти будову рослини, вам досить знати про дрібні кристали - кифе. Саме вони покривають трихомы, містячи в собі велику кількість каннабиноиды і психоактивних хімічних речовин. Саме вони і викликають ефект дезорієнтації, або по-простому кайф і почуття ейфорії. Однозначно з кифом гарантовані нові круті емоції. Питання залишається лише в тому, як його отримати? Якщо ви не досвідчений растаман, який уперше хоче отримати киф в домашніх умовах, скористайтеся гриндером. Спробувавши його одного разу, зрозумієте на скільки легко використати підручні засоби і економити на купівлі чистого кифа. У нашому магазині представлені гриндеры на різні секції, але тільки багатокомпонентні трав'яні млини ідеально підходять для цієї справи.

Особливості виробництва бонгів із скла

Популяризація культури і легалізація паління канабиса призводить до постійно зростаючого попиту на бонги. Досвідчені склодуви вчасно змогли направити свої сили в цю індустрію, завдяки чому скляні бонги успішно прийшли на заміну дерев'яним, ставши популярними у всьому світі. Їх виробництво включає безліч етапів про яких ми і поговоримо в цій статті

Чищення бонга в домашніх умовах

Бонг, не дивлячись на простоту своєї конструкції, все ж з часом може серйозно забруднюватися залишками смол. Будь то модель із скла, акрилу або силікону, чищення девайса має бути періодичним і якісним. Іноді бонг на стільки втрачає свій презентабельний зовнішній вигляд, що опиняється в сміттєвому баку. Не поспішайте також поступати зі своїм девайсом, а вивчите можливі способи по очищенню, про які розповімо в цій статті.

Який шліф для бонга найкращий?
 

Шліф або чаша бонга є найважливішою деталлю, що відповідає за подання диму від трав'яної суміші, що горить, у воду. Його порожниста трубка глибоко занурюється в колбу бонга, тому до його вибору слід підходити з певними знаннями роботи девайса. Розбірні або нерозбірні, скляні або металеві, для олії або трави - усі ці різновиди розглянемо в статті далі і визначимо, який із запропонованих варіантів буде найбільш оптимальним саме для вашого бонга.

Бонги з перколятором

Бонги з перколятором не лише яскраве дизайнерське рішення, але і функціональний девайс, що дарує масу задоволень. Перколятор є спеціальною камерою в основі бонга, яка виконує додаткову функцію охолодження і фільтрації диму. Вона може бути найрізноманітніших форм, містити в собі безліч дірочок, завдяки чому дим ставати приємним і м'яким. На ділі паління такого бонга не викликає кашель і є більше щадним для слизових оболонок.

Куріння сигари в затягуванні: розбір причин і знайомство з правильним процесом насолоди тютюновим виробом

Початківців курців напевно цікавить, чому курити сигару в затяг не рекомендується, адже що сигарета, що сигара виготовляються з тютюну. Одна з відповідей криється в самих виробах, оскільки сигаретка вважається атрибутом швидкої "підзарядки" нікотином і підходить для перекуру за чашкою кави, тоді як сигара (аналогічно трубці) вважається вишуканим «блюдом», насолоджуватися яким необхідно у відповідній спокійній атмосфері. Щоб зрозуміти, чому сигарами не затягуються, слід більш детально розібратися в цьому питанні.

Причини появи гіркого або кислого присмаку під час куріння

Багатьом курцям напевно знайома ситуація, коли Тютюн для кальяну, сигарети, самокрутки або сигари знаходив досить специфічний кислуватий смак або чимало гірчив. Природно, ніякого задоволення від процесу куріння людина не отримує, тому швидко гасить виріб і викидає його. Щоб уникнути повторення такого неприємного явища слід розібратися, чому гірчить тютюн.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору