Уловлювач кифа в домашніх умовах: застосування гриндера

Любителі очманілих трав постійно знаходяться у пошуках кращих вражень. Різноманітити минулий кураж допоможуть звичайні трихомы. Уперше чуєте? А якщо скажемо, що це білі ворсинки на суцвітті каннабиса? Насправді, не треба поглиблюватися у ботаніку і намагатися зрозуміти будову рослини, вам досить знати про дрібні кристали - кифе. Саме вони покривають трихомы, містячи в собі велику кількість каннабиноиды і психоактивних хімічних речовин. Саме вони і викликають ефект дезорієнтації, або по-простому кайф і почуття ейфорії. Однозначно з кифом гарантовані нові круті емоції. Питання залишається лише в тому, як його отримати? Якщо ви не досвідчений растаман, який уперше хоче отримати киф в домашніх умовах, скористайтеся гриндером. Спробувавши його одного разу, зрозумієте на скільки легко використати підручні засоби і економити на купівлі чистого кифа. У нашому магазині представлені гриндеры на різні секції, але тільки багатокомпонентні трав'яні млини ідеально підходять для цієї справи.

Навіщо палити киф?

Киф в прямому визначенні від "keif" - кайф або насолода. Це концентрація психоактивних речовин, які і є причиною виникнення ейфорії з першого затягування. Концентрація Каннабиса дуже велика, тому має нестандартний аромат і нестандартний смак. З ним необхідно проявляти особливу акуратність, оскільки це висококонцентрований продукт, попри те, що він повністю готовий до використання.

Киф - сильнодіюча суміш, якою для отримання ейфорії необхідно лише невелике колличество. В порівнянні із звичайними шишками каннабиса, кайф від нього інтенсивніший і триває набагато довше. Деякі растамани звикли його використати при створенні олій і різних настоїв. Але частіше усього киф палять разом з травою або тютюном за допомогою бонга або простого косяка. Його можна купити в спрессованых кубиках або ж спробувати добути самостійно за допомогою гриндера.

Де знаходитися пастка для кифа?

Щоб отримати киф в домашніх умовах, візьміть чотирьох компонентний гриндер. Саме у таких моделях є спеціальний відсік для складання кифа, що знаходиться під тоненькою сіткою. Відмітимо, що цю сітку необхідно періодично чистити, а у вході помелу струшивать. Збирати киф дуже легко. Під час помелу стаффа, киф просочується через сітку у відсік, де він осідає і чекає своєї години. Для цього процесу знадобиться час, але отриманий результат того коштує. Подрібнення сухих трав періодично забиватиме сіточку, тим самим заважаючи осадженню кифа. Ось чому необхідно багато часу для його складання в потрібній кількості.

У нижній камері гриндера осаджувані частки виглядають як пил. Її зручно зібрати за допомогою лопатки або скребка. Не намагайтеся вибити киф, інакше його дуже легко розсипати. Дрібні кристали чіпляються за основу камери, тому для складання слід завжди використати лише спеціальні інструменти. При купівлі багатокомпонентних гриндеров, вони практично завжди йдуть в комплектації разом з девайсом. Якщо ж таких немає, на віртуальних полицях нашого магазину ви зможете купити усе необхідне.

Як використати нижню камеру для кифа?

Щоб навчитися добувати киф, необхідно познайомитися з гриндером і навчитися працювати з ним. Усього лише 2-3 рази помелів стафф, і ви швидко зрозумієте що до чого. Дотримуйтеся простих порад, які будуть приведені далі в статті, і ви не втратите ні єдиного грама цінного кифа. Пастка для кифа буде максимально ефективна завжди, як тільки навчитеся правильно поводитися з гриндером, а саме:

 • Акуратно постукаєте гриндер в закритому стані об тверду поверхноть. Киф акуратно зміститься в один бік для зручнішого складання.
 • Стежте за засміченням металевої сіточки над відсіком по складанню кифа. Як тільки вона почне засмітяться пилком, візьміть скребок і проведіть по ній, немов пензликом. Так ви зможете прибрати додатковий матеріал, який не опустився в нижній відсік.
 • Сітку також можна струшивать на аркуш паперу. Просто акуратно постукаєте нею по паперу, заздалегідь застеленому на столі. Отриманий цінний пил можна зібрати і помістити в контейнер для кифа або ж відразу використати за призначенням, посипавши тютюн.
 • У приміщенні, коли ви збираєтеся збирати киф, не повинно бути протягу. Його розсипати дуже легко, а найдрібніші частинки можуть розлетітися по усій кімнаті.
 • Бережіть киф в пастці із закритою кришкою. Так ви зможете попередити випадковий розсип частинок і їх втрату.
 • Киф краще всього збирати за допомогою скребка маленьких розмірів, переміщаючи його відразу у бонг.
 • Якщо не стежити за сіточкою гриндера, з часом вона повністю засмітиться і механічно очистити її буде дуже складно. Потрібно буде додатково замочувати в розчині изопропилового спирту, а після ретельно промивати і просушувати.

Різновиди гриндеров для кифа

У нашому магазині преставлен отличый асортимент гриндеров, серед яких є чотирьох компонентні моделі, ідеально відповідні для складання кифа. Пропонуємо ознайомитися лише з деякими з них.

0212461-d

Одно з кращих пропозицій в співвідношенні ціна/якість. Гриндер виготовлений з металу високої якості, а значить прослужить вірою і правдою довгий час. Складається з чотирьох секцій, серед яких є спеціальна сітка для відсіювання кифа. Відмінно розподіляє помел, простий у відході і відрізняється протиударною стійкістю. Наявність сітки дозволить відсіяти дрібну від великої фракції помелу. Киф осідає в самому нижньому ярусі і відмінно відскрібається за допомогою лопатки. Гриндер представлений в металевому сталевому кольорі з яскравим акцентом у вигляді малюнка "Павука" на верхній кришці. Для зручності користувача виробник пропонує три розміри аксесуара. В цілому, робить відмінний помел і сортування стаффа.

        C 5f76d909a17d5

Немов гострі зуби вовка, стираючу свою жертву в порошок - цей гриндер справжня гроза в подрібненні трави. Многокомпонентность - не єдиний козир аксесуара. Гриндер виконаний з анодованого алюмінію, який підтримує гостроту зубів і протистоїть корозійним процесам. Бездоганний помел і розділення на фракції штафу із складанням в нижньому відсіку кифа - все, що треба для справжнього кайфу як від процесу приготування, так і паління трави. На вибір користувачеві пропонується відразу декілька колірних рішень. Уверенны, цей гриндер Coney стане найулюбленішим аксесуаром по подрібненню трави.

На віртуальних полицях нашого магазину ви зможете відшукати безліч цікавих моделей гриндеров з відсіком для лову кифа, з урахуванням фінансових можливостей, формату і зручності користування.

Збір урожаю кифа

Велика кількість користувачів з успіхом навчилася самостійно збирати киф з гриндера. Це дуже зручно, адже концентрований пилок може зберігатися в аксесуарі необмежена кількість часу, тим самим завжди бути під рукою. Итак, ви мололи траву і в нижньому контейнері зібралося досить багато крупинок. Як же їх витягнути? Скористайтеся щіткою або скребком. Для цього розмістите гриндер під кутом, щоб киф опустився до самої нижньої точки, звідки зручніше його діставати. Якщо ви не любитель стежити за чистотою гриндера, з часом сіточка уловлювач засмітиться частками, але в цьому є великий плюс. Коли у вас закінчитися трава, відскрібаючи із забитої сіточки осідань, можна добути певну кількість концентрату. Є невеликий секрет по відскрібанню кифа з відсіку металевого гриндера. Помістіть його на невеликий час в морозилку, а після повторите процедуру відскрібання. Ви побачите, на скільки легше частинки відходять від металу.

Що робити з готовим кифом?

Найбільш простий спосіб розлучення з кифом - викурити за допомогою бонга. Їм посипають тютюн, з нього роблять мініатюрні спресовані форми у вигляді пігулок, а також додають в різні суміші. Термін придатності не обмежений, тому зможете використати киф коли завгодно. Якщо ви не любитель паління, але хочете випробувати усю гамму емоцій, можна додати киф в каву, чай або смузи. Уверенны, що пошукавши в мережі варіанти приготування міні вкусняшек з кифом, ви порадуєте себе не лише смачненьким, але і зможете круто здивувати друзів.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору