Бонг з рециркуляцією - особливості конструкції

Істинні растамани знаходяться в постійному пошуку нових крутих бонгів, які молі б по-новому відкривати улюблений аромат стаффа, даруючи раніше незвідані емоції і відчуття. Інноваційні пропозиції від склодувів у світі бонгів вражають уяву, серед яких рециркуляционный бонг особливо цікавий. Він є агрегатом, що радує м'яким і прохолодні димом і що має дуже химерну конструкцію. Система рециркуляції є наявністю великої кількості трубочок із замкнутою траєкторією, по якій движетсz дим упродовж декількох циклів. По підсумку користувач отримає найякісніше очищений дим, що містить в собі багато кисню.

Як працює бонг з рециркуляцією

Упізнати такий бонг дуже просто: він виконаний із скла і має химерну форму, нагадуючи щось космічне з множиною трубочок і камер. Що ж творитися усередині цієї посудини? Визначимо ключові моменти:

 • у бонгу є спеціальні дві камери, які з'єднуються між собою трубочками;
 • відбувається подвійна фільтрація диму за рахунок проходження його через першу, а потім і другу камеру з водою і повітрям;
 • при кожному затягуванні суміш диму і повітря знову опускаетсz вниз, таким чином повторюючи рецикленный процес нескінченна кількість разів.

Відмітимо, що це класична схема очищення диму кілька разів, але залежно від варіанту бонга, визначають наступні три типи рециркуляції : внутрішній, зовнішній і комбінований.

Внутрішній рециркуляционный бонг

Така модель цікава для величезної кількості растаманів, яка має простоту конструкції. Усередині основної колби розміщуються камери одна в одній, які між собою з'єднуватися трубками. Не дивлячись на усю приховану конструкції, бонг радує:

 • відмінною фільтрацією диму;
 • має неймовірну естетику;
 • із-за внутрішньої системи, вартість таких бонгів дорожча, ніж в моделях з відкритим типом рециркуляції;
 • компактність;
 • стійкість до механічних ушкоджень - оскільки усі важливі камери і трубочки сховані усередині, при падінні дуже висока вірогідність того, що виріб залишиться без ушкоджень;
 • простота у відході, зокрема чищення бонга здійснюється за допомогою спеціальних препаратів за типом Мультиклинер.

Висока деталізація конструкції - єдиний недолік, який став причиною високої ціни, але в той же час не слід забувати про високу естетичну складову вироби.

Бонг із зовнішньою рециркуляцією

Цей тип бонга має найцікавішу конструкцію і зовні мало нагадує звичний бонг. Химерна форма, безліч сполучних трубок і колби, розміщені одна над іншою, - основні відмінні риси, по яких впізнанні у всьому світі. До переваг слід віднести:

 • витонченість конструкції;
 • відмінна фільтрація;
 • доступність за ціною.

Витонченість конструкції такого бонга надає додатково труднощі при експлуатації. Зокрема, наявність великої кількості трубочок значно ускладнює очищення. Якщо модель не мити після використання, дуже швидко на внутрішніх стінках скла осідатиме залишки смол і продуктів горіння. При подальшому використанні вони нададуть неприємних смаків, а для їх виведення з посудини знадобляться дорожчі препарати для чищення. Прекрасним представником є модель Бонга Atomic Recycler.

     Atomic 5f70ed2e1721a

Цей 30-и см красень буде гідною прикрасою вашого будинку. Його дизайнерська задумка не лише вражає своїм форматом складних конструкційних елементів, але і покликана виконувати практичну функцію, а саме краще очищати дим. Поки він проходить через ці усі трубочки і повороти, велика частина смол і продуктів горіння осідає саме на стінках посудини, а прагнучий дим в легені максимально очищений і охолоджений. Бонг не призначений для екстремальних затягувань, а розрахований на спокійніше паління з плавним куштуванням аромату стаффа.

Комбінований рециркуляционный бонг

Бонги на комбінований вид рециркуляції зважають найбільш складними у виконанні, що поза сумнівом відображається на їх цінової характеристики. Вони є девайс із зовнішнім і внутрішнім типом рециркуляції одночасно. Камери не рівнозначні: менша знаходитися вгорі, в яку по одній трубці переходить дим з водою з нижньої більшої камери. по другій трубці субстанція втягується назад. на виході виходить чистісінький дим, відмінно збагачений киснем.

Чи є недоліки у бонгів з рециркуляцією?

Бонги рециклеры - справжня знахідка для тих, хто шукає нові враження від стаффа. Перерахуємо основні ж плюси моделі :

 • максимально очищений дим - мінімум шкоди для здоров'я;
 • отсуствие першения в горлі і кашлю за рахунок максимального охолодження температури диму. Засчет проходження великого колличества разів по каерам і трубках, вдихуваний дим максимально комфортний.
 • легка тяга - з таким бонго неможливо отримати щосекундний кайф, а ве паління - цю повільну насолоду легкими димами.
 • захист від опіків - в цьому бонгу мундштук повністю захищений від попадання в нього ггорячей води, а значить мінімізовані проблеми з опіками носолотки.

Говорячи про такі значні переваги, належним чином треба сказати і про можливі недоліки.

 • висока ціна - саме вона не дозволяє більшості растаманів отримати такий бонг у своє колекції. Склодуви високо цінують свою працю, тому готуйтеся викласти за Recycler бонг більше 1000 грн З іншого боку - якість таких девайсов на висоті.
 • необхідність виконувати контроль за кількістю викуреного стаффа - із-за легкості тяги, растамани швидко захоплюються палінням, не помічаючи, що викурюють значно більше, ніж при використанні звичайного бонга. Підсумком такого відпочинку може бути значний психоделічний ефект, тому важливо не перевищувати звичну дозу викуреної трави.

Пропозиції від магазину Калабаш

Купити рециркуляционный бонг можна в нашому магазині . У асортименті кращі пропозиції від європейських майстрів, які не раз змогли довести високу якість роботи і використовуваних матеріалів. Звертаємо вашу увагу на популярну модель

1.jpg6141f4934098a

Цей невисокий хлопець в 20 см подарує не лише істинне задоволення від стаффа, але і уразить своїм дизайном. У основу поміщається достатня кількість води, шахта трохи зігнута, а значить максимально комфортна при палінні. Виконаний із загартованого скла, що говорить про тривалий термін служби. Відхід не обтяжливий, якщо використати спеціальні чистячі засоби.

Уверенны, в наших каталогах ви зможете відшукати сучасні новинки, що вражають уяву своїми формами. А якщо не можете визначитися, звертайтеся до наших менеджерів за порадою.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору