Доповнення до бонга: аксесуари, без яких вам просто не обійтися

Пошук потрібних аксесуарів для бонга не менш захоплюючий, чим вибір свого першого крутого девайса для знайомства зі світом растаманів. Саме вони здатні забезпечити абсолютно комфортні умови, подарувавши максимум задоволень. Чи дійсно такі важливі аксесуари? А може обійтися без них? Чому їх вартість іноді прирівнюється до вартості бонгів? На це і безліч інших питань дамо відповіді в цій статті, а головне визначимо найбільш потрібні з них і модні пропозиції від нашого итернет магазину. Паління бонга не вимагає особливих умінь, але без аксесуарів з ним буде досить складно. Різноманіття девайсов вражає будь-кого, тому проста класифікація допомагає розібратися в хаосі нескінченних пропозицій. Визначимо їх в групи: девайси для підготовки бонга, для паління і для відходу.

 

Девайси для підготовки бонга до паління

До цієї групи слід віднести гриндер для помелу трави, різні бокси по зберіганню стаффа, піднос, запальнички. Відмітимо, що є як потрібні, так і не обов'язкові девайси, але кожен растаман самостійно визначає для себе цю класифікацію. Зупинимося на гриндерах, запальничках і боксах для зберігання. Ґріндери є обов'язковими аксесуарами. Перед тим, як траву закладають для паління, її необхідно якісно подрібнити. Можна звичайно використати підручний ніж і обробну дошку, але навіщо бруднити руки, коли є спеціальний практичний елемент, який робить все за вас швидко і комфортно. Ґріндери представлені різного формату, об'єму і конструкції, тому в наших каталогах легко підібрати бездоганний варіант в усіх сенсах.Зверніть увагу на моделі з магнітним замком на кришці. Вона повністю запобігти випадковому розсипу трави після помелу і дозволить надалі використати аксесуар як бокс для зберігання. Відмітимо, що спеціальні бокси вважаються другорядним аксесуаром і найчастіше купуються расстаманами, які люблять заготовити трави про запас. Неможливо палити бонг без вогню, тому потурбуйтеся і про його наявність. Растамани використовують сірники або прості бензинові запальнички. Фахівці все ж рекомендують газові запальнички, які не дають стаффу зайвих запахів. Хороша сила полум'я допомагає максимально швидко розкурити бонг. У нашому магазині є цікаві яскраві пропозиції, які максимально зручні в користуванні.

Девайси для паління стаффа у бонгу

Відмітимо, що основні елементи і доповнення бонга, без яких процес паління просто неможливий, - це шліф, прекулер і фільтруючі елементи.

  1. Прекулер - одна з найважливіших конструкційних складових у бонгу, яка відповідає за очищення і охолодження диму. Він додатково встановлюється зовні, але не на усі моделі. Є пропозиції, які містять в собі перколятор, тим самим даруючи подвійний ефект очищення. Вони виготовляються з термостійкого скла. Приєднується до бонга за допомогою адаптера, який також виготовляється із скла.
  2. Шліф - єдина деталь у бонгу, котора найчастіше заменяеться растаманами. Може бути представлена силіконом, склом або металом.

Шліф впливає на:

  • якість диму;
  • об'єми курильної суміші - чим більше об'єму, тим більше можна за раз викурити стаффа;
  • створити додаткову зручність.

може змінити призначення пристрою - шліф може бути як для трави, так і для олии.Шліф із скла є одним з найнадійніших, не дивлячись на ризики бути розбитим. Для більшої зручності слід вибирати моделі зі вбудованим фільтраційним елементом.

Чи потрібний фільтр для бонга?

Говорячи про додаткові фільтри для бонга, вони являються важливими доповнюючими для процесу паління. Представлені з різних матеріалів, а їх конструкційна особливість дозволяє добре затримувати дрібні частинки трави. Фільтр допомагає продовжити термін служби бонгу і порадувати прекрасною чистотою диму. Основна його функція - максимально очистити дим, щоб подарувати кращі смаки стаффа, тому вважається важливим доповненням.

Засіб по очищенню бонга

Навіть якщо мити кожного разу бонг після використання простою водою, рано чи пізно знадобляться додаткові кошти по очищенню від залишків смол і різного нальоту. Ось чому растаманам завжди рекомендуються використати клинер. Це безвідмовний помічник, який позбавить вас від необхідності застосування різного роду щіточок, до того ж заощадить багато часу. Відмітимо, що для бонгів складної конструкції все ж необхідно придбавати додаткові йоршики для очищення внутрішніх стінок у важко доступних місцях. Нехтуючи чищенням, можна істотно зіпсувати бонг, зокрема з часом з'явиться неприємний запах, який спотворюватиме смак тліючого стаффа.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору