Вибираємо свій перший бонг

Любіть палити стафф використання підручних засобів? Використовуєте тільки прості самокрутки? Означає вам пора познайомитися з бонгом - сучасним аксесуаром по палінню трави. Асортимент пропонованих курильних аксесуарів дійсно великий. Як же вибрати сой перший бонг? Віддати перевагу першо-зустрічному екземпляру або підійти до вибору дуже серйозно? На ці і багато інших питань дамо відповідь в цій статті, так що. погнали! Асортимент бонгів вражає різноманітністю форм, матеріалів з яких вони зроблені, дизайном і розмірами. Далі саме про ці найважливіші особливості, які зумовлюють відчуття від паління трави.

 

Розмір має значення

Розглядаючи конструкційні особливості бонга, перше, що впадає у вічі - розмір аксесуара. Саме він і впливає на кінцеві враження від паління, зокрема на смак і насиченість диму. З точки зору купівлі першого курильного агрегату дійсно має, оскільки розмір бонга істотно впливає на характер його експлуатації. Від висоти приладу і об'єму його колби безпосередньо залежать смакові якості і насиченість диму. Виробники пропонують великий вибір розмірів, які загалом можуть підрозділятися на три великі групи: міні, середні і великі. Досвідчені стоунеры рекомендують брати для новачків формат міні або середні. Диму буде предостатньо як для першого разу, до того ж їх можна брати з собою куда-угодно. Ціна також прямо залежить від розміру. Маленькі бонги значно дешевше за побратимів з чималими розмірами, за умови, якщо розглядати пропозиції аксесуарів з одного і того ж матеріалу. Поговоримо детальніше про кожен формат для того, щоб кожен стоунер мав чітке представлення і точно міг визначити для себе розмір бонга.

Бонги міні формату

Маленькі або міні - бонги володіють заввишки не більше 20 см Цікаві тим, що роблять мінімальну кількість диму якого цілком достатньо для отримання крутих емоцій від паління трави при знайомстві з ним на першому етапі. Як правило, моделі мають стриманий дизайн і йдуть вже зі вбудованими доповненнями, що допомагають різноманітити відчуття тонни паління. Їх основна перевага - компактність. Вони максимально легко поміщаються в рюкзак або дорожню сумку. Міні екземпляри відмінно представлені на нашому сайті і ось лише декілька з них:

Бонг Atomic з пластика

     Atomic 5f70bd9f92b2c

Відмінний представник міні формату, що радує не лише мінімалістською формою, але і яскравим оформленням. Це повноцінний бонг, заввишки всього 15 см Він повністю виконує усі покладені на нього функції і є однією з самих бюджетних пропозицій в нашому магазині. Мабуть, кращий бонг для знайомства з палінням трави. Відмітимо також матеріал - акрил, або просто пластик. Хоч він з часом може почати вбирати запахи, але в ході експлуатації дуже добре протистоїть механічним ушкодженням. Це однозначно великий плюс для новачків, які хочуть брати з собою всюди нову "іграшку" для паління трави.

Бонг Atomic із скла

     Atomic 5f70e43a01877

Мінімалізм і практичність цієї моделі на висоті. У нім немає нічого зайвого, при цьому зможете палити свою траву у будь-яких умовах. Із-за невеликої висоти колби і не шахти, при палінні дим дуже швидко спрямовується до ваших легенів, тому приготуйтеся до пощипування мови. До речі, усі доповнення - адаптер і шліф, виконані також із скла.

Середні бонги

Бонги, що мають висоту 30-45 см відносяться до розряду середніх і вважаються найбільш універсальними. При їх палінні дуже рідко спостерігається пощипування мови, як в міні форматах, за рахунок того, що шахта збільшена, а значить дим на шляху до в легені проходить більший шлях і краще охолоджується. Цей тип бонга дозволяє яскраво відчувати смак стаффа за рахунок великих порцій диму. Деякі середні моделі можуть бути додатково оснащені шлиф-диффузором або перколятором. Такі доповнення купують окремо або вони вже поставляються разом з моделлю. Бонги з середньою висотою:

 • найбільш затребувані серед любителів і новачків;
 • комфортні в експлуатації;
 • мають більшу різноманітність дизайнів, в порівнянні з міні форматами;
 • радують хорошою дымностью;
 • з великим функціоналом.

Вот лишь некоторые модели средней высоты, которые в точно сможете встретить на виртуальных полках нашего магазина:

Бонг Пламя из акрила

     Atomic 5f6e6223db57e

Представляємо вашій увазі один з найпопулярніших варіантів бульбулятора середнього формату. Оформлення стильне, темне, з яскравими язиками полум'я вказує на те, що з ним ви отримаєте круті яскраві смаки. Аксесуар виконаний з акрилу, має додаткову круглу підставку для кращої стабілізації на поверхні. Відмітною характеристикою є схильність шахти що дає додаткові зручності при палінні. Модель представлена в двох форматах колб і трьох кольорах. Однозначно заслуговує на увагу при виборі першого зручного і практичного бонга.

Бонг із скла поліпшеної конструкції

         5f89fe4232d40

Прекрасна пропозиція для тих, хто хоче насолодитися прохолодним свіжим димом, що крутить голову. Бульбулятор гідної якості із скла зі вбудованими сіточками. Саме вони розподіляють дим на потік дрібних цівок, забезпечуючи м'якість і легкість використовуваного стаффа. Прямий простий бонг порадує своїми функціями і презентабельним зовнішнім виглядом.

Бонги великого формату

Такі бонги володіють заввишки більше 50 см Вони цінуються тим, що можна отримати максимальний ефект від паління. Висока шахта дозволяє повністю охолодитися диму, набратися свіжості і наситити прекрасними смаками. Їх вибирають смокеры, які мають досвід використання подібного аксесуара. Зовні високі бонги справляють сильне враження, до того ж нерідко доповнені всякими приколами у вигляді перколятора. Різноманітність дизайнів вражає уяву, що поза сумнівом вказує на можливість вибору з урахуванням великої кількості побажань. Такий формат бульбулятора не підходить в якості першого досвіду, хоча якщо ви справжній сміливець, можна пробувати.

Вибір матеріалу бонга

Визначившись з форматом аксесуара, постает друге питання: з якого матеріалу має бути перший бонг? якщо заглибитися в історію, перші екземпляри і зовсім були з дерева. Вони особливо не відрізнялися дизайном, та і смак дерева, що нагрівається, упереміш із стаффом був так собі. Сьогодні картина виробництва таких аксесуарів кардинально відрізняється. На вибір досвідченому покупцеві бонги із скла, акрилу і навіть харчового силікону. Саме ці матеріали розглянемо детально і визначимо, який саме краще всього використати в якості першого досвіду.

Стекло

Бонги із скла - найбільш популярні за рахунок своєї бездоганної якості, різноманітності дизайну і наявності всяких доповнень, що покращують смак і дарують додаткові ефекти. Переваги скляних бонгів в наступному:

 • максимально просто мити;
 • бонг без декору може виглядати дуже стильно за рахунок ідеальної прозорості скла;
 • не вбирає запахи;
 • роблять найчистіший дим.

Єдиним недоліком скла слід вважати крихкість. Перекидання навряд чи приведе до псування, але якщо бонг випадково впаде на підлогу, від нього нічого не залишиться. Цей недолік виправляється дбайливим зверненням, тому його менше всього враховують при виборі аксесуара в якості першого знайомства. Однозначно ми рекомендуємо поглянути на наступні моделі:

Бонг Atomic 0212661

     Atomic 5f6f9f027c002

Перед вами стандартна модель класичного бонга із скла. Колба до низу розширена, то надає їй більшій стійкості. усі складові також виконані із скла, тому чистота смаку гарантована. Висота виробу оптимальна - 30 см Ціна також доступна для багатьох і, в порівнянні з іншими скляними моделями, значно нижче. Мінімалізм в дизайні, легкість експлуатації і простота конструкції забезпечить найкращі враження від паління трави. Хороша пропозиція, яку рекомендуємо для купівлі в якості першого бонга.

Бонг Atomic міні формат

    Atomic G 5f6f9a74d3f18

До неможливості проста модель міні формату. Рекомендуємо тільки з тієї причини, оскільки в ній передбачена Айс-система - можливість закладки льоду для охолодження швидко струмуючого диму. Саме вона з лишком справляється з високими температурами, які пощипують мову при палінні таких маленьких бульбуляторов.

Акрил

Акрилові бонги - практичні, легені, надійні і радують своєю вартістю. Найчастіше виготовляються в міні і середньому форматі, представлені відмінним асортиментом дизайнів і завжди готові до роботи. Навіть найхитромудріший бонг коштуватиме в рази менше, ніж моделі із скла і силікону. Особливістю акрилових аксесуарів є металева чаша. Вона може трохи спотворювати смак стаффа, тому враховуйте цей момент при виборі бонга. Його ключові якості:

 • практичність застосування - його неможливо розбити;
 • низька вартість - бюджетний варіант для першого знайомства із стаффом;
 • повністю виконують покладені на нього функції.

На віртуальних полицях нашого магазину зможете відшукати величезну кількість акрилових моделей на будь-який смак як міні, так і формату середньої висоти.

Силікон

Силіконові бонги - дна з новинок світу аксесуарів по палінню трави. Використання такого матеріалу дозволяє брати з собою бонг всюди, у прямому розумінні скручувавши його в компактний формат. Він швидко відновлює форму, не ламається, не б'ється, не деформується під впливом високих температур і може бути оснащений перколятором. Вартість таких бонгів доступна більшості покупцям і він також чудово підійде для паління стаффа вперше. Звернувшись до менеджерів нашого магазину, вони із задоволенням підкажуть найцікавіші варіанти з урахуванням ваших переваг.

Особливо цікаві моделі, що є комбінацією двох матеріалів, наприклад, силікону і скла. Модель Бонг Atomic стандартного середнього формату буде прекрасним рішенням як на подарунок, так і в якості першого бонга для тих, хто хоче не просто покурити траву, але і отримати естетичну насолоду від процесу.

     Atomic 5f70bce1c945e

Фишечка девайса - вбудований перколятор. Завдяки ньому, паління безпечніше, смачне і м'яке. Зверніть увагу на дизайн: місце, де зазвичай розміщується колба, і верх шахти, оформлені за допомогою силікону, а прозоре скло між ним, створює відчуття ширяючого перколятора усередині. Такий вид справляє неймовірно круте враження.

Наша рада: перший бонг має бути максимально простим, маленьким і комфортним, якщо уперше палите траву. Для тих, хто вже спробував стафф у вигляді косяка, рекомендуємо купувати модель середньої висоти з доповненнями у вигляді перколятора, ICE- системи. Так ви зможете отримати абсолютно нові враження від знайомого смаку трави і закохатися в процес її паління за допомогою бонгів.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору