На що впливає форма і дизайн бонга?

Зміст бонгів може бути найрізноманітнішим і йдеться не лише про речовини, що наповнюють його. Їх базові форми представлені достатком дизайнерських фишичек, радують складними і простими конструкціями, доповненнями і сучасними форматами. Кожен варіант - це тонка філософія виробника, яка спрямована знайти свого філософа - растамана, задовольнивши абсолютно усі його потреби. Немає поганих або занадто хороших моделей, але є рішення, що дозволяють зробити вибір усвідомлено з умовами того, що бонг підходить конкретно вам. Яка ж форма бонга максимально зручна? Чи має значення дизайн на процес паління? Саме на ці теми і поговоримо в цій статті.

Прямий бонг - базова форма

Самий невибагливий формат - Straight Tube або прямий бонг. У не м колба і шахта є цілісною посудиною циліндричної форми, без видимих зон розділень. Якість диму визначається об'ємами влитої води і заввишки усього девайса. Чим він вищий, тим чистіше і м'якше дим на виході. Особливостями прямого бонга слід вважати:

  • якість фільтрації повністю залежить від висоти бонга;
  • максимально проста конструкція, не викликаються питань у відході;
  • базова конструкція ідеальна для виконання у будь-яких матеріалах - скло, акрил, силікон.

З недоліків слід виділити бюджетні тонкостінні бонги, в яких шліф нерідко розбивається через банальну необережність. Також формат Straight Tube поступається за характеристиками стійкості своїм побратимам з конусоподібними колбами. Виробники намагаються позбавити таку модель від цього недоліку, шляхом постачання його спеціальною підставкою ролл-стопом. Також прямі бонги, особливо з високої шахти, незручно розкурювати. Особливістю цього бонга також слід рахувати можливість перекидання виробу за рахунок своєї ваги. Клуби диму по прямій шахті завжди нестримно спрямовуються в легені, а значить з таким бонгом відчуєте увесь спектр смаків. Ось чому такі бонги не купують новачки - растамани, які лише знайомлять зі світом травокурения. Щоб зменшити температуру в таких бонгах, активно використовується перколятор. Цей додатковий елемент дозволяє понизити температуру і добре очистити дим. Також в прямих бонгах найбільш доречна Айс-система - спеціальні отвори для закладки льоду або крижаної крихти. Вона радує хорошою прохолодою при палінні, а значить трохи пом'якшує відчуття.

Відносно комфортною моделлю представників формату Straight Tube слід вважати бонг Цукерочка

 Atomic 5f70f67266f24

Окрім яскравого красивого дизайну, модель оснащена перколяторами і Айс системою. При палінні крапельки танучого льоду поступово скачуються вниз, надаючи свіжості і легкості диму. Наявність додаткових фішок по очищенню позвчоляет затримати токсичний шлак, даруючи чистоту смаку стаффа. Охайний дизайн, наявність в комплектації антиковзаючої платформи і отлиная висота - усе це подарує незабутні враження з перших же затягувань.

Говорячи про Straight Tube, обов'язково слід згадати і про міні бонгах. Моделі з акрилу або тонкого скла вважаються найбільш бюджетними, причому на любителя. Через малу довжину шахти, в легені поступає концентрований і погано захололий дим. Відчуття для новачків можуть бути позамежними, а ось для любителів-екстремалів - саме те. Представником таких бонгів є компактна міні модель з харчового силікону Бонг Atomic Асорті

 Atomic 5f6f69c32a82a

Бонг виконаний з жароміцного силікону, має особливу мобільність і легкість, скручування для транспортування. Дуже швидко востанавливает форму з будь-якого положення. Круті враження з ним з першого затягування вам забезпечені. Його термін служби набагато довший, ніж подібні моделі із скла або акрилу. Також слід відмінити його стійкість до перекидання за рахунокнаявності ролл-стопа. Яскравий і оригінальний дизайн робить його неймовірно крутим і впізнанним всюди.

Колбоподібні бонги або Beaker

Ще один різновид базових форм, який представлений конічною або округлою шахтою. Така конструкційна особливість дозволяє не лише збільшити об'єм використовуваної рідини, але і радує м'якшим димом на виході. Форма бонга Beaker стійкіша, тому навіть за наявності великої кількості води, бонг не перекинеться під своєю вагою. Як і їх зібратися прямого типу, ковбоподібний моделі прості у відході і не викликають особливих питань при чищенні. Ключові характеристики використання Beaker наступні: можливість установки різних доповнень - перколяторів і рекулеров, дифузорів. Радує густим ніжним димом - немає кашлю і неприємного першения в горлі. Відмінна стійкість на поверхні; велика площа для дизайнерських фишичек. Базова форма конуса бонга шанована великою кількістю растаманів. Добре показує себе в роботі і приємніша для знайомства зі світом стаффа. Різновиду бонгів в цьому форматі дуже велика. Різні розміри і оформлення внешни стінок дозволяє підібрати виріб з урахуванням найнеймовірніших побажань. На особливу увагу заслуговують пропозиції з жаростійкого скла. Солідні розміри колби дозволять залити більше води і подарувати можливість розваг у великій дружній компанії.

Класичним представником Beaker слід вважати Бонг Atomic 0212681

 Atomic 5f70e918a3497

Акуратні лінії, жаростійке скло, оптимальна висота і мінімалістське оформлення - все, що необхідно для старту знайомства із стаффом. Особливістю цієї моделі є ICE- система, що забезпечує додаткове охолодження диму, льоду, що проходить між кубиками.

Зигзаг удачі бонга

Зігнута шахта бонга - екстравагантне рішення і неймовірно крутий вид. Модель повністю виконує покладені на неї функції, до того ж має одно вагому перевагу перед базовими формами - відсутність в димі водяних крапель. Чим більше вигинів, тим краще. Рух потоку диму по шахті трохи сповільниться, а значить температура поступово падатиме. При затягуванні в цих вигинах створюється невеликий вихор, а значить круті враження вам забезпечені. У пропонованих моделях від нашого магазину є сучасні прогресивні доповнення, що зокрема дозволяють пом'якшити і краще очистити дим.

Одно з бюджетних пропозицій - бонг скляний Glassic Zigzac

 5f8a06606ba29

Абсолютно мінімалістський дизайн і відсутність яких-небудь примочок дозволить повною мірою відчути різницю між базовим форматом і зигзагоподібною шахтою. Жаростійке скло і абсолютна прозорість по усій висоті забезпечить можливість споглядати абсолютно за усім процесом в очну. При палінні дим закручуватиметься немов в петлевий вузол, створюючи круті завихорення. Його варто купити лише за один зовнішній вигляд, формат якого неймовірно крутий!

Бонги з рециркуляцією

Такі моделі є міні фабриками по виробництву найсмачнішого диму. Замкнута траєкторія по руху потоків забезпечує безперервне очищення і збагачення молекулами повітря. Зовні - це бонг з множиною трубочок і декількома камерами, з енергійно тим, що рухається по них струменями диму. Така суміш неймовірно смачна і радує особливою легкістю. Будьте акуратні з кільцевим рециклером: він серйозно затягує і одурманює. Трав'янисті випари максимально чисті. Приголомшливий й ефект досягається вже на першій хвилині використання бонга.

Зверніть увагу на Бонг Atomic Recycler.

 Atomic 5f70ed2e1721a

Поки дим проходить через ці усі трубочки і повороти, велика частина смол і продуктів горіння осідає саме на внутрішніх стінках, а прагнучий дим в легені максимально очищений і охолоджений. Такий бонг розрахований на спокійніше паління з плавним куштуванням усіх ароматичних ноток курильної суміші.

Баблери - новий тренд

Скляна трубка з водною фільтрацією міні формату або баблер - придатна нова пропозиція від світових виробників. Служать відмінним генератором диму в екстремальних умовах. Їх химерною дизайн лише додає їм балів і робить впізнанними з тисячі. Цікавим моментом бути те, що цими бонги укомплектовані абсолютно все необхідним для крутого охолодження і очищення. Так, саме в цьому невисокому хлопцеві в 20 см може ховатися перколятор. Наявність похилої шахти допомагає понизити температуру до комфортних значень, а значить навіть при найшвидших затягуваннях не спостерігатиметься першения. Сучасне бонгостроение все чаї нагадує витвори мистецтва, і така доля не обійшла баблери. Химерні форми при компактних габаритах, поєднуючи в собі практичну функціональність, в цілому такі міні бонги будуть справжньою знахідкою для завзятих растаманів. Бонги з перколятором - класика очищення диму Формат бонгів з системою перколювання - кожного разу нове відкриття у світі паління стаффа. Це доповнення у бонгу максимально очищає і вимиває з диму токсичні шлаки, феноли, тому паління не лише в радість, але і з мінімальним впливом на легені. Чи знижується від цього кайф? Швидше тільки додається. Кайфуешь не лише від ароматів, але і усього процесу. Крутий дизайн - вносить особливий внесок у бонгокурение. Не поглиблюватимемося в різноманітність таких форматів, їх дійсно дуже багато, але слід виділити наступні важливі моменти, які вказують на переваги використання такого бонга :

  • легкість і максимальне очищення диму - чим більше перколяторів, тим краще і чистіше потоки на виході;
  • надійність;
  • створені власні дизайни від виробників дозволяє купити унікальний бонг. Недоліком бонгів з перколятором слід рахувати високу вартість і відносну складність у відході. Потрібно буде купувати спеціалізовані чистячі засоби для правильного очищення від смол і нагари.

Як бачимо, форма і дизайн бонга сильно впливає на смакові відчуття, чистоту отримуваного диму, свіжість ароматів і естетичну складову усього процесу бонгокурения. У нашому магазині ви зможете вибрати будь-яку модель з розглянутих форматів і вдосталь насолодитися палінням стаффа.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору