Куримо сигару правильно.

Куріння сигари є цілим мистецтвом, таким собі ритуалом, який не просто постачає організм нікотином, але і задає особі настрій. Відразу слід сказати, що, коли у вас всього лише п'ять хвилин для сигари - краще не беріть її і біжіть у своїх справах, бо спілкування з нею має бути неспішним. Ви не знаєте, як курити сигари? Тоді наступна інформація для вас буде дуже цінна.

Курити сигари слід починати з відсікання "запакованого" кінчика або головки. Для цього підійде спеціальна гільйотинка або ж ножиці. Розпалювати сигару найкраще запальничкою, рівномірно прогріваючи, в цей же момент, починаючи робити легкі затяжки. Випускають дим повільно, насолоджуючись кожною ноткою вишуканих тютюнових смаків.

Курять сигари "в сиру" - справжні гурмани, які насолоджуються запахом незагоєної обрізаної сигари, повноцінно вдихаючи і відчуваючи чудові аромати використовуваного тютюну. Цей букет ароматів після розпалювання буде абсолютно невловимий, тому любителі вишуканих смаків для отримання повноти відчуттів нерідко вважають за краще курити сигари "в сирому" вигляді. Процес повинен бути абсолютно не швидким, вдумливим. Куріння сигари в запаленому вигляді передбачає заповнення ароматним димом порожнину рота і отримання задоволення від смаку, а якщо хочете гарненько затягнутися - купіть звичайні сигарети.

Чим прохолодніше температура диму, тим краще розкривається смак тютюнових листів. Не слід постійно тримати сигару в роті, бо це може спровокувати неприємний смак у роті, зокрема появи гіркоти через намокання кінчика. При створенні сигар не використовуються хімічні компоненти, як в сигаретах, які підтримують процес горіння, тому для гасіння не слід м'яти цигарку в попільничці, а просто залиште її. Трапляється, що сигара може гаснути через сильну скручування. У цьому немає нічого страшного. адже хороші сигари робляться вручну і можливі дрібні недоліки, які зустрічаються вкрай рідко. Розкурювати повторно сигару без втрати смакових характеристик можна поки вона не охолола. Сучасне виробництво сигар включає в себе і перевірку тяги по приладах, тому фабричні екземпляри повністю позбавлені цього недоліку. Просто зріжте невеликий кінчик обвуглених листів тютюну. Залишати і докурювати сигару на наступний день - вкрай небажано, адже аромат і смак буде серйозно втрачений.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору