Британські традиції в тютюні G. L. Pease Sextant

Добре витриманий Американський люльковий тютюн G. L. Pease Sextant володіє ароматом морського тютюну, приголомшливі смаки якого описати неймовірно складно, але ми спробуємо. Його творець Грегорі Піз робив акцент на старих технологіях виробництва, які, на його думку, здатні максимально правильно розкривати всю гаму смаків, які недоступні при використанні сучасних технічних засобів. 

 Особливості виробництва

Розглядуваний G. L. Pease Sextant походить із серії Old London, що вказує на особливості технологічного процесу. При створенні використані технології, раніше застосовувалися в англійських тютюнових фабриках, яка мала на увазі досить тривалу витримку під пресом тютюнових листів різних сортів з віддаленої центральної житлової. Цей процес сприяв відмінному проникненню і перемішуванню ароматів, результатом чого була поява досить ароматною яскравою суміш. Наявність додаткового процесу ферментації листа призводило до того, що смак в кінцевому підсумку ставав рівним і однорідним.

У сучасному світі виробники ряд процесів витримки тютюну замінюють на прості ароматичні добавки або ж зовсім змінюють технологію, завдяки чому тютюнові суміші можуть сильно втрачати в своєму ароматі, абсолютно не радуючи ні міцністю, ні смаковими якостями. У тютюні G. L. Pease Sextant все ідеально, починаючи від етапу виробництва, закінчуючи останньою тягою останнього грама тютюну в трубці.

Смакові особливості

Взявши в руку коробку з тютюном і відкривши її, ви побачите великі тютюнові пластини, які дуже легко розсипаються в руці. На щастя велика кількість залишається тютюнового пилу - це єдиною недолік цієї суміші, іншому якщо згадати, що в ній присутній Латакія, таке явище цілком природно. Якщо говорити про складові, G. L. Pease Sextant являє собою суміш Вірджинії, добірних орієнталів і Латакії. При вогневої сушці додається невелика кількість води, після чого в суміш трохи освіжають ромом в малій кількості. Така особливість дає насичений аромат при першому відкритті банки, а запах просто п'янить голову. Ось чому після відкриття необхідно, щоб тютюн трохи подихав. Говорячи про ароматах. ви почуєте ноти Латакії з фруктовим фоном, а також легку алкогольну ароматизацію. Найкраще тютюн звучить в невеликих тютюнових камерах, але важливо відзначити: чим вона глибше, тим краще буде відчуватися міцність суміші. У великих камерах вона не настільки виражена. Говорячи про сам смак, на початку куріння він більш пряний і ароматний, а ось у другій фазі «ковдру» смаків на себе перетягують Орієнтали з властивою невеликою гостротою. Говорячи про рому, він і зовсім не чути, тільки залишається лише фоном.

Тютюн G. L. Pease Sextant не володіє зайвою солодкістю, але карамельні нотки все ж присутні. Відрізняється хорошою димністю і легкою гірчинкою. До кінця куріння піднімається міцність, ставати вище середньої, при цьому залишається досить приємною. Люльковий тютюн G. L. Pease Sextant з досить рівним смаком радує багатогранністю ароматів і є одним з найуспішніших варіацій на тему класичної Латакії.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору