Різноманітність курильних трубок

Різноманітність курильних трубок просто вражає уяву. Сьогодні можна зустріти як традиційні труби з бріара, так і глиняні, скляні, комбінації дерева і металу, а також безліч інших варіантів, які користуються великим попитом по всьому світу. Пропонуємо ознайомитися з найбільш цікавими представниками світу тютюнових трубок. 

 

Трубки Калабаш

calabash-02

Калабаш-це спеціальна форма трубки, що нагадує латинську букву " U " і кришку на курильної чаші в формі капелюшка гриба. Як правило, такі трубки виготовляються з гарбуза. В ході зростання овоча, йому надавали необхідної форми і піддавали спеціальній обробці. Багато виробників надають Калабаш трубці вишуканості шляхом комбінації морської пінки і сушеної гарбуза. Особливість " U " форми дозволяє відмінно охолоджувати дим, допомагаючи неспішно насолодитися чудовими смаками тютюнової суміші. Трубки у формі Калабаш також виготовляються з бріара і пінки, але слід завжди пам'ятати про труднощі догляду за ними. У нижній частині чаші осідає конденсат, який необхідно періодично видаляти, а якщо буде використаний бріар, може виникнути труднощі в обкурюванні трубки.

Порцелянові та глиняні трубки

Creative-Tobacco-Pipes-Classic-Blue-and-White-Porcelain-Printing-Resin-Portable-Weed-Smoking-Pipe-for-men

Порцелянові трубки являють собою справжній витвір мистецтва, але в більшості випадків служать в якості милих сувенірів. Колись в Європі з них все ж курили тютюн, але через свою дорожнечу (більшість з них розписувалося майстрами вручну), дуже швидко перейшли в розряд сувенірної продукції. Що ж стосується трубок з глини, вони до сих пір користуються популярністю в певних колах. Глина являє собою дуже крихкий матеріал, до того ж в процесі куріння сильно нагрівається. Щоб знизити ризики випадкових опіків об чашу, деякі виробники випускають трубки з глини з подвійними стінками і повітряною камерою між них, що дозволяє значно знизити температуру глини. Досвідчені курці не сильно їх люблять через відсутність "смаку трубки«, до того ж глина не здатна поглинати надлишки вологи, що і ставати причиною виникнення поняття»волого куріння". До слова, глиняні курильні трубки найчастіше представлені в якості музейних експонатів.

Пінкові трубки

original

Мабуть, найвишуканішими слід вважати пінкові трубки. Свою назву вони отримали завдяки використовуваному матеріалу-мінералу сепіоліта або»морська пінка". Він дуже м'який і прекрасно піддається обробці, тому курильні трубки з пінки не рідко являють собою справжні витвори мистецтва з безліччю декоративних елементів. Вперше такий тип трубок з'явився спочатку XVIII і донині м'який мінерал сепіоліт використовується для створення ексклюзивних лінійок курильних аксесуарів. Пінкові трубки можуть бути двох видів-вирізані з цільного мінералу або ж пресованої пінкової крихти, залитої спеціальною клейкою сумішшю. Другий варіант набагато дешевше, але і за якістю значно поступається першому. До основних переваг пінкових трубок слід віднести високу вбираність вологи і жаростійкість. Вони прекрасно передають чистий смак тютюну, абсолютно не впливаючи ні на одну його нотку. Мінерал сепіоліт довгий час добували з берегів Африки, але сьогодні основним постачальником морської пінки є Туреччина.

Металева трубка

6276221falconelenpipeelenpipe-sw

Дивно, але завдяки сучасним технологіям і застосування високотехнологічних сплавів, трубки з металу допомагають витягти з процесу куріння максимальне задоволення. Їх форми дуже оригінальні, завдяки чому стають не просто курильним приладом, а справжнім дорогим аксесуаром. Трубки з металу з додатковою обробкою не боятися механічних пошкоджень, повільно нагріваються і швидко остигають, що також є досить позитивним моментом. Трубки Falcon являють собою окремий вид гібридних трубок, в яких присутній відразу два матеріали – мундштук з металу і чаша з бріара або пінки. Конструкція передбачає можливість зміни чаші.

Кукурудзяні трубки

1057548 1

Якщо ви хочете придбати оригінальну трубку, при цьому ваш бюджет обмежений, обов'язково розгляньте як варіант покупки трубки з кукурудзи. Химерний дизайн і невисока вартість виробництва забезпечили високу популярність кукурудзяних трубок серед курців. Щоб отримати якісну трубку, беруться качани кукурудзи і висушуються, після чого їм надають необхідну форму трубки і вставляють мундштук. Мінусом таких курильних приладів є їх одноразовість, але це ніяк не впливає на їх популярність. 

Трубки з бріара

briar

Бріарові трубки є одними з найпопулярніших серед вітчизняних курців. Основним матеріалом є бріар – деревний наріст на корені куща вересу. Його видобувають на території Італії, Греції та острова Корсика. Особливістю таких курильних трубок є їх дивовижна легкість і особливий смак, що дозволяє по-особливому розкрити використовувану тютюнову суміш. Бріар володіє унікальним малюнком, добре "дихає", завдяки чому надає тютюну насичених відтінків. Щоб розкрити "смак трубки", потрібно ретельно її обкурити – створити на внутрішніх стінках чаші нагару. Бріар сьогодні по праву вважається одним з найякісніших матеріалів для створення трубок, а вперше про нього стало відомо завдяки одному Мебляр з Франції. Йому під руку попався сильно пересохлий шматок деревини, з якого він зробив трубку. Ремісник виявив, що в процесі куріння бріар не прогорає, завдяки чому незабаром матеріал став одним з найбільш затребуваних матеріалів для створення курильних приладів.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору