Davidoff випускає Oro Blanco

Компанія «Davidoff» відома у всьому світі не тільки своєю якістю, але і широтою подається тютюнової продукції від бюджетного типу, до люкс класу. Цього року представники цієї торгової марки здивували своєю заявою про випуск нової сигари, але в тютюновому світі воно якось залишилося не поміченим. А ось недавно вийшов прес-реліз і повідомлення про вартість нової Davidoff Oro Blanco Увага !. . $ 500! за сигару, викликало чимало розмов і хвилювань на цю тему. Хочете швидше дізнатися, що ж такого собі буде в цих сигари? За мною мій читачу!

DOMCIG852B-2 1046325c-c478-43c4-8c77-cd971457133b 1200x1200

 

Davidoff Oro Blanco - вінтажні сигари

Майстер-блендер торгової марки Еладіо Діас особисто відбиратиме лист тютюну домініканського пуроса, витримки 2002 року. Після тютюн в готуємо вигляді буде витримуватися до тих пір, поки не досягне певного рівня, встановленого самим маестро. Про це буде свідчити особистий контроль Еладіо і його підпис на кожній коробці з сигарою. До речі, слід зазначити і незвичайне оформлення. Кожна сигара буде упаковуватися в дерев'яний бокс, а кількість з 10 шт представлятиме собою коробку, вартістю в 5000 доларів. Як бачимо, навіть упаковка буде цілим надбанням мистецтва. Сама сигара буде випущена в форматі Торо RG 54, що говорить про тривалість її куріння і можливості цілковитого задоволення при вкушении абсолютного смаку. У торговій марці «Davidoff» заявляють, що витрачено багато сил не тільки на пошуки якісного тютюнового аркуша, але і дерева, використовуваного для упаковки, тому кожна деталь Davidoff Oro Blanco дуже точно вивірена і підібрана.

За словами представників компанії «Davidoff», вони дійсно хочуть створити ідеальну сигару, яка ні з чим незрівнянна. Як ми розумінням, Davidoff Oro Blanco будуть представлені в обмеженій кількості, а на весь світ буде налічуватися з ними лише десяток торгових точок .. До цього числа увійшли як фірмові, так і нефірмові рітейлери. Особливий підхід і обмежена кількість Davidoff Oro Blanco відразу ж підвищує їх цінність, і, можливо, коли-то така сигара виявиться і в вашій колекції.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору