Все, що ви не знали про тютюн Берлі.

Любителі люлькового тютюну не рідко показують свою зневагу до Burley. Дійсно відгуки про нього зустрічаються не завжди позитивні, але на цей рахунок є ряд пояснень. Щоб отримати задоволення від куріння такого сорту люлькового тютюну, потрібно знати як правильно його вибирати і готувати.

 

Ароматичні і смакові особливості.

Смакові особливості Берлі виразні і легко впізнавані за характерними нотками і присмаками. Відзначимо, що цей тютюн представлений декількома сортами, що мають відмінність як по візуальній кольоровій палітрі, так і за вмістом нікотину і смол. Світлі сорти відносяться до більш легким, так як в них міститься мала кількість нікотину і їм притаманні цікаві горіхові смаки, що нагадують смажені волоські горіхи. Темні сорти ж тютюну насичені земельними смаками, які нерідко асоціюються з сигарними. Слід зазначити, що на присутність тих чи інших ноток в тютюні впливає як регіон, де він вирощується, так і використовуваний метод обробки. Унікальна здатність піддаватися під будь-які обробки дозволяє доповнювати і насичувати тютюнові суміші яскравими смаками, надаючи особливої фортеці.

Історія ВИРОЩУВАННЯ Берлі.

У перший же рік після вирощування кущів тютюну з насіння, привезених з іншого штату Кентуккі, Берлі перевершив всі очікування і дуже швидко знайшов свою популярність. Саме 1864 році вперше був селекціонований тютюн Берлі в штаті Огайо. Як виявилося, Burley являє собою одну з різновидів тютюнової рослини Nicotiana Tabacum. По закінченню двох десятків років його активно почали вирощувати не тільки в США, але і в Бразилії, Азії, Індії, і сьогодні став другим за популярністю тютюном у світі.

Культивування в різних місцях земної кулі стало можливим завдяки невибагливості Берлі до кліматичних умов. Він відмінно пристосовується до різних грунтів і має гарну холодостійкість.

Існуючі сорти Берлі.

Вважатися, що саме Берлі може передати справжній характер чоловіка, адже в ньому міститься велика кількість нікотину.  Насправді не весь Берлі дуже міцний, а лише його темні сорти. Вони цікаві своїми земляними смаками і насиченими ароматами, через які нерідко перехоплює подих. На сьогоднішній день зустрічаються такі сорти Берлі:

  • Burley Dark Strong - один з найміцніших темних тютюну, що відрізняється насиченим сигарним смаком і вираженим ароматом. Завдяки такій особливості активно використовується в якості ароматичної добавки в поєднанні з Вірджинією.
  • Burley Кентуккі - популярний сорт Берлі, який знайшов своє застосування в сигарному справі і в створенні люлькового тютюну. Відрізняється особливим смаком, за що і шанованим серед справжніх цінителів міцних тютюну. Цей сорт дійсно є найбільш популярним серед тютюнових сумішей, але через високий вміст нікотину використовується в обмеженому обсязі.
  • Burley Green Brior - один з найбільш ароматних сортів, який найчастіше використовується в сигаретах і сигарах.
  • Burley Теннесі - тютюн володіє помірною міцністю. Є одним з популярних сортів в сигаретному справі.

Технології обробки тютюну.

До кожного сорту тютюну Берлі властива своя особиста технологія обробки. Світліші сорти найчастіше зберігаються в спеціальних складах, де проходять процес природного просушування. Протягом двох місяців такий тютюн плавно висихає і придбає необхідний відтінок. Темні сорти Берлі проходять випробування вогнем, в результаті чого листя тютюну пропарюються і набувають копчений смак.

Перед тим, як Burley потрапить в люльковий тютюн, він проходить кілька циклів обробки, завдяки чому і набуває відмінні характеристики, впізнавані з перших же секунд куріння. Тютюн цікавий не тільки різновидом сортів, але і можливістю вбирати величезну кількість оточуючих його ароматів. Така особливість дозволяє йому, немов розчинятися в тютюновій суміші, створюючи особливу гармонію. Під час куріння Burley також можна відчути характерне пощипування мови, яке викликане високолужною середовищем одержуваного диму. Ось чому не зайвим буде тримати під рукою напій з кислинкою, а для врегулювання фортеці використовувати солодкі льодяники.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору