W. O. Larsen Old Belt-відібрані сорти Вірджинії

Тютюн W. O. Larsen Old Belt-особливий характер відібраних сортів Вірджинії.

Саме тютюн W. O. Larsen Old Belt нерідко викликає суперечки серед курців на рахунок його комфортності при щоденному використанні. Кусючий тютюн у всьому своєму прояві або ж багатство ароматів з шоколадними відтінками? Що ж, давайте розбиратися, зваживши всі «ЗА» і «проти» пропонованої тютюнової суміші.

W. O. Larsen Old Belt, як вказує виробник, є продуктом ручної збірки листя кілька сортів стиглої Вірджинії, яка набуває яскравих акцентів у смаку під пресом. Для зручності користування, тютюнова суміш поставляється нарізаною і добре розім'ятою, що говорить про можливість її використання «прямо з банки». Вологість оптимальна, суміш досить світла з золотистим відтінком тонкої зручної нарізки для набивання, що відразу розташовує до себе курця.

Larsen Masteres Blend Old Belt 1

 

Переконавшись в бездоганності естетичної привабливості тютюну, особливий акцент слід перемістити на його смак і особливості куріння. Перший час тютюн викликає лише захоплення і легке пощипування мови, здається, не таким і недоліком, але як тільки «звикаєш» до особливостей смаку, відразу проявляються недоліки. На початку куріння відчутні м'які аромати і легкий присмак з шоколадною гірчинкою. З проявом трав'янистих ноток він повністю випаровується. До фіналу чітко чути житній смак хліба, який настільки реалістичний, що створюється відчуття свіжої випічки в роті. Але всю ідилію смаків може з легкістю зіпсувати неправильний темп куріння, що приводить до прояву різкого сигаретного присмаку, який і так присутній окремою нотою протягом усього процесу куріння.

Якщо курець досить "смачно" відчуває Тютюн, для оточуючих аромат може бути неприємним. Задушливий сигаретний дим викликає серйозний дискомфорт, тому цей тютюн краще не курити на аперитиві в колі осіб, які не розділяють ваше захоплення.

W. O. Larsen Old Belt-тютюн зі світовим ім'ям, який за своїм складом досить сильно відрізняється від того, який був представлений цією торговою маркою кілька років тому. Ця тютюнова суміш однозначно заслуговує вашої уваги, але, в той же час, щоб враження про нього було максимально хорошим, потрібно докласти чимало зусиль.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору