Повернення сигар Вінстон Черчілль

Чудова марка сигар "Winston Churchill" повертається на прилавки сигарних магазинів по всьому світу, але вже в оновленому вигляді. Під заступництвом торгової марки "Davidoff", їх перша презентація пройшла Нью-Йорку і викликала великий фурор. З лютого 2015 року запустилася Комерційна лінійка сигар, головною відмінністю в яких стала зміна назви. Тепер це сигари під брендом "Davidoff Winston Churchill" з тим же люксовим оформленням кожної вітоли.

 

detail 52fae87580428e950e7b7fcc1cea8122

Оновлені сигари все також представлені в чотирьох вітолах, але в змінених форматах: Churchill, Petit Corona, Robusto і Toro. У зв'язку з тим, що змінюється назва, також змінюються і банти сигар з упаковкою. Говорячи про смакові переваги, це все той же «Черчілль» з неймовірно смаковим оформленням і глибокими ароматами, в яких таки хочеться розчинитися за відмінним келихом міцного напою.

Слід зазначити також і оновлений бленд сигар, так що компанія "Davidoff" постаралася не на жарт і випускає сигари з належним їм високим статусом. Тютюнова мішка включає тютюни Мексики, Нікарагуа, Домінікани та Еквадору, тому приготуйтеся до вишуканих смаків.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору