Чому важливо купувати хьюмідори для сигар?

Любителі сигар не з чуток знають, як температурний режим може вплинути на появу неприємного присмаку тютюну і досить не приємного запаху. Якщо хочете, щоб ваша колекція зберегла всі свої якості, важливо купити хьюмідор. Це спеціальний дерев'яний ящик, на вигляд нагадує шкатулку, який допомагає вам правильно зберігати ваші улюблені сигари. Він запобігає запліснявілість або пересихання тютюну, утворення неприємних присмаків або ж сторонніх ароматів, зберігши їх ідеальний стан.

Різноманітність хьюмідоров дуже велике.

Перші спогади про спеціальні скриньки для сигар датуються початком XIX століття, які представляли собою цілі комоди для можливості зберігання 500 і більше сигар. Пізніше почали виготовлятися хьюмідори на 250 сигар, а сьогодні і зовсім популярні настільні моделі, здатні вміщати в себе від 25 до 150 сигар. Також не слід забувати і про компактні ексклюзивні міні хьюмідори, розраховані на кілька сигар. Вони компактно поміщаються в піджаку, в кишені, А ексклюзивність оформлення зовнішнього вигляду прийде їм особливої респектабельності, підкреслюючи статус його власника. Хьюмідор в класичному виконанні виконаний з натурального дерева. Найчастіше це деревина кедра, вишні. Одним з трендових напрямків є хьюмідор з пластика і металу. За своїми характеристиками вони нітрохи не поступаються класичним варіантам, але поки не стали настільки популярними як їх дерев'яні родичі. Класичні хьюмідори стаціонарно типу зручно розміщуються на робочому столі і залишаються все ж самими затребуваними.

Хьюмідор-це не тільки красиве Доповнення до кабінету, але і необхідна річ, що дозволяє підтримувати необхідний рівень вологості в межах 65-75%. У його пристрої передбачений спеціальний зволожувач, який в залежності від моделі самого виробу, може бути представлений простий чашею з губкою або ж складним електронним механізмом розпилювачем. Також в х'юмідорі обов'язково є гідрометр. Хьюмідор може бути як одне, так і кілька секційний, що дозволяє зберігати в одному місці різні сорти сигар, при цьому забезпечуючи відсутність змішування смаків і ароматів.

Купити хьюмідор високої якості-значить вибрати ексклюзивну річ. У колекціях кращих сигарних будинків ви зустрінете хьюмідори різних моделей, що мають ексклюзивну обробку і високу якість використовуваних матеріалів.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору