Роль Вірджинії в тютюновому світі

Практично в 70% тютюнової продукції присутній тютюн Вірджинія. Він ідеально підкреслює смаки, надаючи ароматам більшої вираженості і насиченості, відмінно комбінується з сортами Burley, Perik і Latakia, тому вважається найбільш універсальним тютюном, здатного задовольнити побажання практично кожного курця.

Сьогодні Вірджинія культивується по всьому світу. Судячи з назви, деякі помилково вважають батьківщиною тютюну саме штат Вірджинія (США), але насправді він вперше був вирощений в Північній Кароліні. На даний момент плантації Вірджинії можна зустріти не тільки в США, але і в Канаді, Африці і навіть Азії. Завдяки своїй універсальності, нерідко зустрічається у виробництві жувального тютюну, але основним напрямком її використання є виробництво тютюнових сумішей для сигар, сигарет і трубки.

Смакові особливості Вірджинії

Якщо взяти простий висушений лист Вірджинії і пожувати, ви відчуєте солодкість і невелику кислинку. Ця характеристика властива тютюну за рахунок наявності в ньому високої концентрації природного цукру і помірної кількості нікотину. В цілому, говорячи про смаки, слід визначити їх залежність від способу обробки. Найчастіше тютюн радує нотками сушених фруктів і солодкої карамелі. Застосування різних технологій ферментації також дозволяють надати листу певного кольору, ступеня солодощі і фортеці. Визначимо основні способи обробки і якими смаковими особливостями вони наділяють тютюн.

Методи обробки тютюну сорту Вірджинія

  • Virginia при обробці теплом набуває смачний карамельний аромат. При цьому методі листя Вірджинії карамелізуються, відкривається певна глибина смаку.
  • Сушка Вірджинії-являє собою метод сушіння і підсмажування, завдяки чому Лисяча набувають темний колір і інтенсивний аромат. Обробка жаром надає тютюновим листю аромат житнього хліба.
  • Прес мул і скручування – за часом досить економічний спосіб отримання карамельної солодощі. В процесі скручування або преса порушується цілісність тютюнового листя, приводячи до виділення соку і їх карамелізації, виникнення відмінних смаків чорносливу або інжиру. Одержуваний тютюн в суміші допомагає надати їй особливого благородства і м'якості.
  • Як і будь-який тютюн, Вірджинія любить витримку. Саме вона надає їй необхідного забарвлення в смаку, роблячи його більш глибоким і насиченим. Як бачимо, відмінність методи обробки тютюну відкривають світ необмежених можливостей комбінування з іншими сортами, радуючи новими поєднаннями смаків.

Звучання Вірджинії з іншими сортами

Найбільш популярний дует Вірджинія і Перик. Ці два тютюну по-особливому наповнюють один одного. Смак суміші набуває багатий відтінок і розкривається фруктова нотка з неймовірною глибиною прянощі Перика. Курити таке поєднання тютюну слід не спішно, щоб повною мірою почути і насолодитися пишністю п'янкого смаку.

Вірджинія і Орієнтали також непогано звучать, незважаючи на те, що в дуеті Орієнтали завжди забивають інші смаки і трохи грубі. Virginia здатна привнеси особливу гармонію, доповнюючи суміші фруктовими квітковими нотками. А ось в поєднанні з Берлі, Вірджинія допомагає прибрати зайву міцність і доповнити шоколадно-горіхові нотки м'якою солодкістю.

Завдяки високому вмісту цукру, Вірджинія світлих сортів в ароматичних трубкових сумішах позбавляє необхідності додавання різних ароматичних добавок. Універсальність цього тютюну вкрай велика, адже саме він дозволяє кожному курцеві самостійно експериментувати і створювати безліч неймовірних смаків різної міцності, м'якості і ароматичного звучання.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору