Тютюн для трубок G. L. Pease Union Square

В достатку сучасних новинок в тютюновому світі дуже складно відшукати тютюн, який не має будь-яких добавок, тому G. L. Pease Union Square ставати справжньою знахідкою для любителів натуральних смаків. У ньому немає ні краплі ароматизаторів або будь-яких добавок. Тільки природна солодкість червоної і світлої Вірджинії, що розкривається у всій своїй глибині. Смак G. L. Pease Union Square добре насичений і радує своєю безпринципністю.

glp-union-square-review-02

G.L. Pease Fog City Collection Union Square

Відмінною особливістю тютюну G. L. Pease Union Square є його уявлення-це пласти тютюнової суміші, витримані під пресом. Вони досить легко розминаються і не викликають будь-яких проблем з розкурюванням. Відзначимо, що після розминання можна побачити, що суміш має підвищену вологість. Це не викликає проблем, більш того не вимагає підсушування. Розкурюючи тютюн, можна відразу зрозуміти, що міцність на належному рівні. З перших же секунд відзначається легка карамельність в смаку. Через кілька хвилин, смак трохи видозмінюється і вже відчувається смак житнього хліба з горіховим присмаком. Міцність поступово наростає, а дим ставати все більш густим і щільним. Тільки лише на початку куріння чується віддалено квіткові нотки, але з розкурюванням трубки вони повністю випаровуються. Незважаючи на те, що виробник говорить про наявність в складі лише Вірджинії, в кінці куріння може здатися наявність Берлі і притаманне йому глибокий тютюновий смак з гірчинкою.

Тютюн G. L. Pease Union Square ставитися до серії тютюну з оригінальним натуральним смаком, без будь-яких доповнень. Він цікавий своєю лаконічністю, особливою стриманістю, але в той же час не викликає бажання курити щодня. Смак протягом куріння стабільний, втім, як і міцність тютюнових листів.

 

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору