Зволожуємо і ароматизуємо тютюн

Тютюн для трубок і самокруток не завжди ідеальний. Занадто волога або занадто суха суміш не завжди повністю готова задовольнити споживчі запити, тому питання щодо зміни її технічних характеристик завжди актуальне. Підсушити тютюн остаточно легко, інша справа додати в нього вологості та так, щоб отримана суміш не давала занадто великий конденсат в трубці або ж не приводила до мокріння самокруток. Ще одним досить важливим питанням є ароматизація тютюну. На кожній тютюновій фабриці є свої дегустатори, які грамотно підходять до опису смаків, правильно їх змішуючи. Отримані готові суміші, на жаль, не завжди влаштовують споживачів, але як це легко підправити, ми готові розповісти вам в цій статті.

 Чи можна зробити в домашніх умовах фабричний тютюн?

Відповідаючи на це питання, відразу скажемо що «ні». Це пов'язано, перш за все, з технологіями обробки тютюнового листа. Тривалий час його витримують при певних температурах під наглядом фахівців, які знімають проби, піднімають або підвищують температуру, а також контролюють вологість. Зірваний тютюновий лист має зелений колір і ось щоб він став золотистим або темно-коричневим, а також придбав характерний аромат і запах, йому необхідно пріти і перебувати в певних умовах, що неможливо зробити в домашніх умовах.

Особливу увагу слід приділити процесу ферментації, під час якого видаляються величезна кількість летючих і смолистих речовин, що завдають шкоди організму. У домашніх умовах виконати його неможливо, а значить не можна домогтися хорошого результату, до того ж отримана суміш може бути просто небезпечною для здоров'я. Під час технічних процесів з тютюнового листа прибираються всі прожилки і держак, що неможливо зробити самостійно людині, який ніколи не мав з цим справу.

Основні способи ароматизації тютюну

Існує кілька простих способів і натуральних ароматичних добавок, які допомагають поліпшити тютюнову суміш. Пропонуємо познайомитися з ними нижче: 

  • М'якості тютюну може надати коньяк. Для цього в закритому посудині покладіть тютюн, а з внутрішньої сторони кришки прикріпіть невелику кількість вати, попередньо змоченою в коньяк. Слідкуйте за тим, щоб вата була добре просоченою, але так, щоб зайва волога з неї не капала. Залиште на добу, після чого тютюн слід акуратно перемішувати, завдяки чому він і зможе придбати необхідну м'якість.
  • Надати фруктового аромату тютюну дуже легко шляхом використання фруктів. У коробку з тютюном можна покласти шматочок яблука або груші. Листи відмінно втягнуть аромат і придбають додаткову вологість. До речі, такий спосіб ідеальний для тих, хто нічого не розуміє в процесі зволоження тютюну. Чи можна використовувати інші фрукти? Однозначно так. Експериментуйте зі смаками екзотичних фруктів і знаходите свій унікальний рецепт.
  • Застосування копченого чорносливу. Тютюнова суміш придбає особливий вишукування і можливо стане одним з ваших улюблених ароматів.
  • Пропарювання тютюну травами - ще один цікавий, але досить складний спосіб додання тютюну особливих вишукувань. На водяній бані слід підігріти вино з ароматними травами, серед яких може бути лаванда, м'ята та ін. При ширянні виділяються аромати додадуть йому вишуканості і необхідного аромату.

Як зволожити тютюн в домашніх умовах

У перерахованих способах ароматизації тютюну ховаються способи по його зволоженню, зокрема додати вологи можна за допомогою фруктових міксів. Але крім його, є ряд інших рішень по зволоженню, серед яких:

  • гуляємо біля моря з відкритою банкою тютюну. Простий і дієвий метод по зволоженню, до того ж тютюнова суміш придбає особливі ароматні нотки.
  • зволоження однієї третини тютюну водою, після чого отриману суміш змішуємо з іншою масою. По закінченню трьох днів вологість всього тютюну вирівняється і його можна буде курити.
  • зволоження шматочком кавуна або огірка. Просто залиште скибочку обраного фрукта або овоча в банку тютюном на ніч.

Одних з найбільш шкідливих і неправильних способів зволоження тютюну-залишити його на ніч відкритим в дощову погоду біля вікна. Він потягне не тільки вологу, але і ряд сторонніх запахів навколо себе, в кінці кінців, ставши просто непридатним, тому цей спосіб застосовувати не слід.

 

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору