Різновиди сигар: коли формат і розмір має значення.

Знаючи класифікацію сигар за формами і розмірами, досить легко уявити які ж тютюнові вироби ви купуєте, прочитавши лише назву на пакувальній коробці. Слід зазначити, що на сьогодні поки немає чіткої класифікації так званої «вітоли» - узагальнююче слово, яке позначає і форму і розмір сигари, тому в назві сигари досить часто виробник повідомляє не тільки про довжину, але і про діаметр, вказуючи Ring Gauge або RG. Діаметр сигар може бути:

Сигари ручної та машинної скрутки на сайті Калабаш

 1395211723 513115539

 

  • малим (показник RG від 29 до 39)
  • середнім (RG від 40 до 44)
  • товстим (RG від 45).

 

Насправді справжні цінителі якісної сигари знають, що цей показник є одним з найважливіших у формуванні та розкриття смакових особливостей протягом усього процесу куріння. Іншими словами, чим сигара товщі, тим вона цікавіше.

Поширені формати сигар форматів сигар досить багато, тому в статті ми розглянемо тільки найбільш популярні і найчастіше зустрічаються на вітчизняному ринку тютюнової продукції. Класикою вважається формат Corona. Вона є представницею традиційних сигар з відкритою ніжкою і закритою головкою, довжиною в 6 дюймів. Схожа сигара формату Churchill відрізняється своїм зовнішнім виглядом (використовуються більш темні сорти покривних тютюнового листя, ніж у корони) і вітолої – RG 47 і розмірів в 7 дюймів. Досить часто в каталогах сигар нашого інтернет магазину ви може зустріти сигари формату Robusto, що мають розміри приблизно 5 дюймів з діаметром RG 50. Це одна з популярних товстих сигар, тому саме її найчастіше шукають любителі куріння сигари в неспішній бесіді, тривалістю близько 35-50 хвилин. По суті, це маленька товста сигара, яка найчастіше куритися після ланчу, радує прохолодним курінням і багатством ароматів.

Розглянуті варіанти сигар відносять до класу прямих сигар, а ось до класу з неординарною формою слід віднести всі формати, що мають асиметрію. Серед них:

  • Torpedo - сигара, що має великий діаметр посередині і з завужені кінці з боків.
  • Pyramid - володіє звуженою "головою", поступово розширюється по всій довжині.
  • Belicoso - сигара представлена у вигляді піраміди, має закруглену голову.

У чому ж різниця таких форматів? Кожна сигара-це окремий світ, аромат, смак і емоції. Наприклад, від сигари формату Pyramid слід очікувати більшої кількості диму, ніж від формату Torpedo. З іншого ж боку, вибираючи сигари з звуженою ніжкою, слід очікувати розкриття букета смаків на початковому етапі куріння. Відзначимо, що сигари ручної роботи не можуть бути ідентичними, тому їх розміри не точні. До речі, часом за цією ознакою досвідчені курці визначають, чи дійсно перед ними сигари ручної роботи.

Підсумувавши, слід сказати, що формат впливає на тривалість куріння,, розкриття і передачу смаків, насиченість ароматів і легкість тяги, тому вивчивши лише кілька з них можна відшукати свій ідеальний варіант сигар.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору