Сигарили-улюблені сигари в міні форматі

Сигари міні формату або сигарили у багатьох курців викликають чимало питань. Мовляв, на вигляд як звичайна сигарета, але вимагає зовсім іншого підходу в курінні, до того ж в ній відсутня мундштук і фільтр. Насправді сигарили набагато зручніше простий сигари, допомагають наповнити ваш день новими емоціями і відчуттями.

Сигарили - це маленькі з тютюнового листа трубочки, начинені різьбленим тютюном, як і звичні сигари, але в компактному форматі. Іншими словами, це хороша міні копія якісної сигари, яка може містити в собі не тільки високоякісні сорти тютюну, але і ряд додаткових ароматизаторів, що додають додаткових яскравих смакових ноток. Це може бути як фруктові добавки, так і шоколад або кава. Кращі сигарили не можуть коштувати дешево, але в той же час їх ціна значно нижче сигар. Найбільш популярні марки, вироблені в США, на Кубі і в Європі.

У сигарилах використовується тільки різьблений тютюн, що з екологічної точки зору значно краще, ніж домішка подрібненого тютюну з хімічними речовинами, присутні в сигареті. Такі міні сигари дарують чудове моральне і естетичне задоволення, в той же час дозволяє уникнути виникнення їдкого диму, який властивий сигаретам.

Досить часто зустрічаються питання»як курити сигарили". Насправді вони не вимагають особливих приготувань для починання процесу куріння. Підтримуйте обрізаний кінчик сигарили над вогнем, рівномірно прогріваючи і роблячи невеликі затяжки. Курити їх слід також як і сигари-плавно наповнюючи рот ароматним димом.

Сигарили дозволяють насолодитися процесом, але не можуть подарувати абсолютного розслаблення в стресовій ситуації. Лише в цьому вони трохи поступаються сигаретам, але в той же час наявність відмінного букета ароматів 100% тютюну справить незабутнє враження і насолоду.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору