Який шліф для бонга найкращий?

 

Шліф або чаша бонга є найважливішою деталлю, що відповідає за подання диму від трав'яної суміші, що горить, у воду. Його порожниста трубка глибоко занурюється в колбу бонга, тому до його вибору слід підходити з певними знаннями роботи девайса. Розбірні або нерозбірні, скляні або металеві, для олії або трави - усі ці різновиди розглянемо в статті далі і визначимо, який із запропонованих варіантів буде найбільш оптимальним саме для вашого бонга.

Що краще: скляний або металевий шліф?

Визначимо відразу: металевий шліф використовується для акрилових бонгів, а скляний - для скляних. Здавалося б, це усе, що необхідно вам знати про цей елемент, але не все настільки просто. Металеві шліфи дійсно представлені не широкою лінійкою і при виборі слід лише визначити його необхідну довжину. Він може бути від 45 до 110 мм, залежно від висоти і об'єму колби бонга. Варто також сказати про цілісність конструкції : якщо шліф розбірної, відхід за ним буде украй простим і легким. Скляний шліф - це постійне прагнення до бездоганного, тому виробники невпинно пропонують усі нові варіанти, що різняться за своїми характеристиками форми, довжини, ширини і наявністю додаткових елементів. Визначимо наступні групи шліфів :

  • класичні - досить прості в конструкції і відрізняються лише завдовжки і шириною чаші.
  • нестандартні - усі моделі, які можуть включати численні доповнення і бути найрізноманітніших форм.
  • з адаптером - шліфи із спеціальним сокет дозволом, завдяки якому можна встановлювати різні чаші
  • з дифузором - найбільш затребувані шліфи для любителів максимально прохолодного диму. Їх конструкція утримує на кінці шліфа безліч отворів, які розбивають дим на окремі цівки, тим самим сприяючи його кращому охолодженню.

У окрему групу також слід виділити шліфи для oil бонгів. Вони відрізняються по своєму формату, мають ефектний вид конструкції. Чудово підходять для любителів маслоподібних сумішей.

Основним критерієм вибору будь-якого шліфа є правильно підібраний діаметр сокета - спеціальній частині, яка безпосередньо вставляється у бонг. Вона може бути тільки 14,5 або 18,8 мм, залежно від моделі бонга.

Змінюючи шліф, можна добитися додаткових відчуттів, удосконалити паління улюблених трав'яних сумішей і олій, тому у вашій колекції обов'язково має бути декілька шліфів.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору