Люльковий тютюн G. L. Pease Old London Series Navigator

Люльковий тютюн G. L. Pease Old London Series Navigator цікавий поєднанням американських і європейських марок. Ще кілька століть тому, моряки взяли за правило спресовувати тютюн і приправляти його ромом, завдяки чому він набував вишуканий алкогольний смак. Все нове, це добре забуте старе, і за таким принципом була розроблена курильна суміш G. L. Pease Old London Series Navigator. Виробник за традиціями "морських вовків" спробував відтворити Тютюн для справжніх чоловіків, використовуючи технологію преса і справжнього рому.

 

gl-pease-navigator-01

Відкривши банку, ви здивуєтеся, наскільки сильно ви почуєте аромат копченості. Можна подути, що в складі є Латакія, але виробник про неї не заявляє. Швидше за все, такий ефект був досягнутий за рахунок використання смаженого Кентуккі. Залишивши банку з тютюном відкриту на кілька днів, по їх закінченню цей аромат буде ледве вловимий. Яскраво вираженим буде чорнослив і ром. Розглядаючи тютюн в деталях, можна говорити про акуратну нарізку на пластини. Він трохи сухуватий, тому потрібно докласти трохи зусиль, щоб якісно підготувати суміш для трубки з чашею середніх розмірів. Якщо вам несила чекати розкриття смаку рому, можете спробувати холодне куріння і відчути аромат алкогольного напою в повній мірі.

gl-pease-navigator-02

Тютюнова суміш розкурюється не швидко, але з перших же хороших затяжок радує достатком трав'янистих смаків Вірджинії. Згодом відчувається невелика перцевість, а міцність дуже бадьорить. Ром можна почути лише в середині чаші, який доповнюється присмаком гіркого шоколаду. Міцність залишається колишньою, а в другій третині куріння чаші ром немов ллється тонкою цівкою, насичуючи ваші рецептори яскравими смаками і невеликою гіркотою. Під кінець чутні знову трав'янисті смаки Вірджинії, але вони ненав'язливі і не перебивають основний смак оригінальної суміші.

Люльковий тютюн G. L. Pease Old London Series Navigator не є класичним виконанням, трохи різкуватий і сильно відрізняється від тих, які раніше були представлені Грегорі Пізом. З іншого боку, нові враження вам забезпечені.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору