Sandblast як особливий вид обробки трубок

Фінішна обробка тютюнових трубок Санбласт (Sandblast) не що інше, як піскоструминна обробка верхнього шару трубки, що надає їй особливої рельєфності. У живій природі піскоструминна обробка здатна до невпізнання змінити кам'янисту породу, надавши їй надзвичайної гладкості або особливого рельєфу. Звичайний пісок виступає у вигляді абразивного матеріалу, і під дією сильних потоків вітрів здатний змінювати навіть найміцнішу поверхню, шліфу її або навпаки, створюючи особливий візерунок. Механізація цього процесу дозволила в тютюновому світі створити абсолютно новий напрямок в обробці трубок, що відрізняються своїм колоритним зовнішнім виглядом.

 Яйце кільця Golden Gate 302 (кінський волос)

Трубки Sandblast вимагають серйозної обробки, яка в кінцевому підсумку впливає і на її вартість. Розміри частинок піску і сила подачі повітря впливає на особливості абразиву. Гарний рельєф вимагає від майстра високої майстерності і великого досвіду, тому бластові трубки, як їх прийнято називати серед трубокурів, дуже цінні. Такі трубки цікаві не тільки форматом, але і мають масу позитивних якостей:

  • Практичність-легкі подряпини абсолютно не помітні, а значить, така трубка довгий час буде радувати своїм бездоганним зовнішнім виглядом.
  • Краса рельєфу-безсумнівно, робить трубку унікальною, надаючи особливого характеру, тим самим підкреслюючи смак її власника і любов до якісних аксесуарів.
  • Більш комфортні при палінні за рахунок кращого відведення температури – бластові трубки, як правило, мають більшу площу, що підвищує її комфортність в руці.
  • Ідеальне оформлення бріарових трубок-фінішна обробка Sandblast найкращим чином розкриває природну красу бріара.

Перші трубки Sandblast Shell

Перші прекрасні трубки Sandblast викликали справжній фурор і, на деякий час, затьмарили звичайні гладкі моделі, незважаючи на те, то їх ціна була досить високою. Першим, хто зважився на виробництво бластових моделей, був бренд Dunhill в 1917 році. З тих пір почалася справжня епоха нових аксесуарів, які до цього дня шановані і улюблені багатьма трубокурами. Особливий інтерес викликали трубки серії Shell. Вони просто заворожували своїм дизайном, що нагадує рельєфи морської черепашки. З одного боку, в ті далекі часи механізований процес піскоструя був непередбачуваним, що відбивалося на кінцевому дизайні, з іншого боку – це дозволяло створювати неймовірний рельєф кожній трубці. Детальний зачаровує малюнок став візитною карткою бренду Dunhill, трубки якого стали престижним аксесуаром, добре шанованим серед офіцерських чинів і представників аристократії.

Сучасні трубки Sandblast-вишукана розкіш вашої колекції

Обробка трубок абразивом дозволяє створювати приголомшливі шедеври, а деякі майстри, завдяки своїй унікальній техніки роботи з піскоструєм, змогли представити світу серії трубок, що стали впізнаваними у всьому світі. Кожен майстер використовує свій тип абразивного матеріал, різний тиск повітря, кут обробки і свою методику виконання химерної рельєфності, що говорить про можливість створення воістину унікальних шедеврів. Також існує думка, що саме такий тип фінальної обробки дозволяє значно знизити кількість бракованих бріарових трубок, приховуючи деякі недоліки матеріалу. З іншого боку, в цьому немає нічого поганого, за умови, що якість готового виробу залишається на тому ж високому рівні. Sandblast трубки завжди будуть радувати своїм колоритним виглядом, даруючи власнику відмінний комфорт і практичність експлуатації. 

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору