Peterson Sherlock Holmes-солодкість і м'якість

З тютюном Peterson Sherlock Holmes у вас точно не виникнуть проблеми з розкурювання і набивання. Відкривши банку з ним, ви відчуєте досить сильний аромат лугових трав з м'якою солодкістю, що нагадує родзинки. При розкурюванні, в цілому, картина смаків не змінюється, а лише ще більше розкривається. Тютюнова нарізка досить акуратна, тому складнощів при перших затяжках практично не виникає. Створюється враження, що тютюн дуже комфортний, але чи так це?

Люльковий тютюн Peterson Sherlock Holmes-унікальна солодкість і м'якість 

 Вологість тютюну в банку близька до ідеальної, тому при розкурюванні не потрібно будь-яких додаткових маніпуляцій з ним. Перші хвилини його куріння Відрізняються досить зухвалим сінно-трав'яним смаком, але незабаром він пом'якшується, набуваючи виразну солодкість і пряність. Плавний перехід до хлібних і горіховим нотах допомагає трохи переключитися, але виразна тютюнова гіркота все ж залишається і далі присутній протягом усього періоду викурювання тютюну. Виробник говорить про наявність в складі лише Вірджинії і Берлі, але в деяких моментах створюється відчуття все ж присутності недорогих сортів орієнталів. З особливостей у відчуттях при курінні цього тютюну також слід виділити надмірну сухість у роті, що досить сильно б'є по комфортності.

34270163

Тютюн Peterson Sherlock Holmes все еже порадує хорошим збалансованим смаком, який спочатку інтригує, а потім плавно розкриває своє багатство ароматів. Міцність Вище середньої, до того ж її пік приходить саме на фінал, коли в смаку чітко чутна нота житнього хліба. Говорячи про загальне враження від тютюну, воно досить не однозначні. Багато хто використовує суміш для різноманітності звичних сортів, використовуваних при повсякденному курінні. Пом'якшений смак тютюну забезпечує більшу комфортність користувачеві і підкреслює свою натуральність, в той же час надмірна сухість, що виникає в роті під час куріння, є істотним мінусом Peterson Sherlock Holmes.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору