Тютюн для трубок G. L. Pease Gaslight

Хороший тютюн повинен залишати приємний післясмак і не менш яскраві спогади. У створенні G. L. Pease Gaslight виробник спробував поєднувати чудових смак тютюнових сортів Вірджинії, Latakia і Turkish, насичуючи вас особливим настроєм, адже з ним дійсно можна відчути себе Шерлок Холмсом. Тільки уявіть, пустельні вулиці Лондона і легка вечірня туманність. Які таємниці зберігає Вечірнє місто? У цьому все ж щось є.

glpease-gaslight-01

glpease-gaslight-02

G.L. Pease Old London Series Gaslight

Відкривши банку G. L. Pease Gaslight, перше що ви відчуєте – апетитний копчений смак. Роль "першої скрипки" в цій симфонії ароматів належить Латакії. Перші секунди розкурювання дарує відчуття насиченого аромату сиру і шкіри, що є досить специфічним явищем і не всім припадають до смаку. Сам тютюн спресований досить добре, володіє невисокою вологістю і жирністю. Розм'якшується досить легко і не викликає проблем з розкурюванням.

Будьте готові до того, що при палінні виникає м'який, але щільний дим з ароматом легкої солодощі і копченості. Насправді в середині куріння чаші виникає величезна кількість асоціацій зі смаком, копченість трохи пом'якшується, але від того ще більше підвищує інтерес до тютюну. Згодом смак сиру випаровується, а натомість починається відчуватися аромат вологого лісу і багаття. Ближче до фіналу землянисті відтінки стають основними, раззадорівая смак. Сам тютюн горить дуже рівно, але не довго. Не можна сказати, що куріння буде дуже швидким, але завдяки зміні смаків і легкості копченості, час з ним біжить абсолютно непомітно.


Тютюн G. L. Pease Gaslight володіє вишуканою м'якістю, яка підкреслюється невеликою міцністю. Незважаючи на щільність і насиченість смаку, все ж залишається певна легкість, так як фінальні смаки без характерних ноток гіркуватості. Незважаючи на наявність у складі трьох тютюнових сортів, домінантою все ж є Латакія, що відповідає за оригінальну копченість, що проходить червоною ниткою по всьому достатку смаків тютюну.

 

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору