Тютюн трубковий Cornell & Diehl Oak Alley

Хотіли б ви знати, як поєднуються східні спеції з хвилюючими смаками Американського пирога? Тоді люльковий тютюн Cornell & Diehl Oak Alley займе гідне місце у вашій колекції, подарувавши масу приємних вражень. При розкурюванні смак розвивається динамічно, добре розкриваючись усіма гранями використовуваних листя Вірджинії і Берлі. В якості смакових відтінків був також використаний Katirini і Перик. Тютюнова суміш спресована в брикет, що має перехідний забарвлення від світло-жовтого до темно коричневого. Такий презентабельний зовнішній вигляд тютюну надає додаткових балів.

cornell-and-diehl-oak-alley-large-02cornell-and-diehl-oak-alley-large-01

Cornell & Diehl Burley Blends Oak Alley

Тютюн ставитися до сорту сумішей, що не вимагає особливих зусиль для розкурювання. Просто розімніть необхідну кількість суміші і насолоджуйтеся яскравими смаками. Перше, що ви відчуєте – надзвичайну легку пряну солодкість. Вона абсолютно не нав'язлива, а невелика гострота Перика надає їй особливих відтінків. Смак немов заграє з вами, натякаючи на те, що попереду буде маса цікавих ноток. Насправді це так і є. Міцність поступово зростає, а розкривається Берлі насичує дим необхідної густотою. Перша третина чаші скурюється дуже легко і практично непомітно, завдяки динамічному розвитку смаку.

Смак тютюну, немов алмаз, багатогранний і надзвичайно красивий. Приємна пряність гармонійно звучить з солодкою Вірджинією, а легка фруктова нотка надає надзвичайної свіжості. З середини чаші може відчуватися нотка волоських горіхів, гармонійно звучить з ледве вловлюються ароматами випічки. Незважаючи на високу міцність, тютюн відмінно куритися, залишаючи лише приємні відчуття. На подив багатьох курців, велика кількість смаків і відтінків гармонійно поєднуються між собою, представляючи одне ціле, тому в процесі куріння часом дуже складно визначити, який саме тютюн зараз домінує. Пряні Орієнтали присутні протягом усього часу, що також привносить особливу гармонію в аромат тютюнового диму. Виробник вказує на те, що абсолютний смак Cornell & Diehl Oak Alley відчувається після 15-ти річної витримки, але і більш молодий тютюн не менш цікавий.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору