Поширені міфи про куріння

Щодня ми можемо зустріти безліч цікавих історій і міфів про сигарети і процесі куріння. Кожен вирішує почати курити трубку, сигари або сигарети з особистих переконань і причин і в цій статті спробуємо розповісти про кілька цікавих і поширених здогадах, пов'язаних зі світом тютюну.

Часи змінюються, курці все більше стають вибагливими до смакових якостей, що породжує нескінченну різноманітність смаків і міксів. Занурюючись в історію виникнення цієї шкідливої звички, згадується історія про те, як колись, ще за часів Колумба, моряки, які диміли індійськими трубками, вважалися простолюдинами одержимими злими силами. Зараз же ніхто вас не вважає чортом, бачачи у вас в роті сигарету, а скоріше навпаки – і зовсім не звертають на це увагу, якщо звичайно ви не курите сигарети з задушливим ароматом. Отже, нижче пропонуємо ознайомитися з декількома цікавими міфами на рахунок куріння.

Поширені сучасні міфи

  • Пасивне куріння шкідливіше звичайного-існує думка, що концентрація шкідливих речовин в повітрі біля курця приносить більше шкоди, ніж самі сигарети. Насправді це не так. Найбільш шкідливим вважається саме джерело шкідливих смол і нікотину, тому людина, що проходить повз курця, однозначно отримає набагато менше шкоди.
  • Процес куріння допомагає концентрації-почасти це правда, за умови, що у вас вже розвинулася залежність від куріння. Вченими проведено ряд досліджень, які підтвердили, що при активному курінні мозок починає працювати по-іншому, більш активно, що допомагає поліпшити його ККД. У зв'язку з цим куріння дуже поширене серед інженерів, творчих особистостей і лікарів, але не думайте, що якщо ви почнете курити, ви також будете більш зосереджені. При відсутності залежності від куріння, висока інтенсивність викуреної пачки викличе лише запаморочення і масу неприємних симптоматик.
  • Курити електронні сигарети більш безпечно, так як в них концентрація нікотину дуже мала – на жаль, немає. Випаровування зі спіралі нікотинової рідини не містить настільки велику кількість смол, але також має ряд інших «побочек», тому говорити про таке безпечне куріння не варто. Електронні сигарети можуть завдавати не меншої шкоди легким, як і звичайні сигарети.
  • Курити одну сигарету в день безпечно - з точки зору кількості вживаного нікотину, можливо це твердження правильне, але поговоримо і про інший бік процесу, а саме про швидкість викурювання. Якщо вона дуже висока, своїм легким наносите настільки ж великої шкоди, як і від однієї пачки.
  • Є більш безпечні методи куріння тютюну-почасти, це твердження правдиве. Чим гаряче дим, наприклад як у трубки, тим менше шкідливих смол прилипають до Вашого організму і набагато легше виводяться разом з видиханням диму. Ось чому сигари і трубки вважаються менш шкідливими.
  • Кинеш курити, швидко набереш вагу-почасти це правда і поки медики в замішанні і не можуть дати виразну відповідь на цю ситуацію. Швидше за все, це пов'язано з тим, що шкідливу звичку курець починає замінювати на їжу. Наприклад, на солодке або на насіння. Сам того не розуміючи, він шкідливою їжею починає замінювати свою шкідливу звичку, по суті змінюючи» шило на мило " і в цьому процесі важливий самоконтроль, адже жир з повітря не з'являтися.
  • Куріння допомагає впоратися з нервозністю - для активних курців кожна затяжка-уявна ейфорія, яка дійсно допомагає трохи заспокоїтися, але це від частини лише звичка. Людина вирішує для себе сам, що той чи інший процес є для нього заспокоєнням і нерідко вибір падає саме на сигарети.
  • Вирощування тютюну в домашніх умовах або» я зможу все сам " - першим каменем спотикання в цьому процесі стане законодавство, другим – відсутність всіх необхідних навичок і знань, а також дорогого обладнання для проведення процесу ферментації і технологічних особливостей по витримці тютюнового листа. Простих роликів з ютуб вам буде недостатньо. Вирощування тютюну - це цілий окремий світ, що складається з безлічі процесів і факторів, що впливає на нього. Починаючи від особливостей грунту, закінчуючи кількістю опадів. У цій справі задіяно величезну кількість фахівців, тому вам, новачкові в цій справі, зробити тютюнову суміш самостійно практично неможливо.
  • Ще один поширений міф-генетична схильність до куріння . Існує величезна кількість сімей, в яких батько або мати курить, при цьому діти на дух не переносять сигаретний дим, будучи жорсткими критиками процесу куріння. Також є сім'ї, в яких з точністю до навпаки – жоден з батьків не курить, а ось їх вже виріс дитина раптом чомусь пристрастився до сигарет. Так що генетика тут ні до чого.
  • Ми привели лише кілька цікавих і найбільш поширених припущень і міфів на рахунок куріння, тому якщо ви почуєте інші цікаві факти, перш за все, підключайте свою логіку і здоровий глузд, а лише потім давайте свою власну оцінку почутому.
Все для електронного паління







Забули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік









Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору