Цвіль і наліт на сигарах: причини, способи позбавлення

Дуже часто можна зіткнутися з ситуацією, коли з'являється цвіль на сигарах або білий наліт. Все це пов'язано з неправильним зберіганням, а також небажанням купувати спеціальні аксесуари, які якраз і захищають від цих проблем.

 Цвіль сама по собі дуже небезпечна для здоров'я людини, адже це хвороботворний грибок, який може глибоко проникнути в легені. Але з сигарами справи йдуть трохи інакше.

Calabash 5 2

Як визначити цвіль і наліт на сигарі?

Білий наліт-це найчастіше виділення листя тютюну, які з'являються в процесі ферментації. Іншими словами, це просто ароматичні масла. В даному випадку, наліт можна вважати ознакою відмінної якості тютюнового листя.

Але є й інші плями, які часто з'являються на сигарах:

  • синьо-зелені. Вони якраз і говорять про те, що сигара покрилася цвіллю. Це пов'язано якраз з перезволоженням сигар або сигарил. Цвіль має ряд характеристик: кислуватий запах, а також вона залишає слід на пальці, якщо по ній їм провести;
  • зелений. З'являються часто, виглядають як світлі зелені плями на коричневому тлі. Вони є лише наслідком ферментації. Можуть з'явитися через недотримання температурного режиму, або якщо погода була погана, непридатна для нормальної сушки листя. Таку сигару можна курити;
  • білі точки, схожі на білий порошок, розсипаний по сигарі. Це сольові відкладення, які говорять про те, що ваші сигара занадто довго лежали. Ці відкладення ще називають "плюмом". У будь-якому ефірному маслі є солі, які з часом і починають виділятися;
  • якщо на лист капнути водою, може з'явитися світла пляма з жовтим відтінком. Вони не впливають ні на смак, ні на аромат сигар, а тому можна сміливо курити такі сигарети.

Чи можна курити сигари з цвіллю? Цвіль може бути різною на вигляд: білої, зеленої, Блакитний, чорної. Що ж робити з нею? Її потрібно добре зчистити спеціальною щіточкою, а також продезінфікувати місце спиртовим розчином, так як слід після чистки все одно залишиться. Однак курити сигару все одно можна, але як можна швидше.

Calabash 5 1

Як позбутися від цвілі і нальоту?

Тепер ви знаєте про види плям, які можуть з'явитися на сигарах. Як же зробити так, щоб вони не проявлялися? Необхідно строго дотримуватися всіх правил їх зберігання у себе вдома.

Якщо з'явився наліт, його досить зняти м'яким матеріалом. Цвіль з'являється через занадто вологого повітря, а також неякісного пристосування для зберігання сигар. Її також можна легко зчистити з листа тютюну.  

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору