Як зволожити тютюн?

Як зволожити тютюн? Любителі курильних трубок напевно хоч раз стикалися з тим, що тютюн був занадто сухим і ламким. Але ж це безпосередньо позначається на його смаку і ароматі. Є багато спосіб виправити ситуацію, про які ми і розповімо в цьому статті.

 Пересушений люльковий тютюн-це наслідки погано закрученої тари, в якій він зберігається, або неправильного зберігання листя на складах магазинів.

Щоб куріння трубки або самокрутки доставляло максимум задоволення, необхідно добре підготувати тютюн: провести ферментацію, підвищити вологість суміші. Також важливо купувати тютюн тільки у перевірених продавців.

Calabash 3 1

Як зволожити пересушений тютюн?

Як визначити рівень вологості тютюну? Це зробити досить просто. Якщо при стисканні листок починає кришитися-це означає, що у вас дуже сухий люльковий тютюн. Якщо ж з нього зробили кульку і він в такому вигляді і залишився - це означає, що лист занадто вологий.

Ідеальна вологість-це коли зім'ятий лист починає повільно повертатися в свій первісний стан. При цьому він не буде ламатися або тріскатися.

Як зволожити тютюн? Є кілька простих способів, які можна зробити в домашніх умовах:

  • тютюн потрібно помістити в пакет і кілька разів скропити водою з пульверизатора - кількість пшиків буде залежати від кількості тютюну. Після цього необхідно зав'язати пакет, добре перемішати в ньому тютюнову суміш і залишити на пару годин. Кожні 2 години потрібно знову все добре перемішувати;
  • найпростіший спосіб-це створення певних умов в тарі. Для цього потрібно взяти ємність без сторонніх запахів, пересипати в неї Тютюн для трубки, накрити вологою тканиною. При цьому саму тканину потрібно добре накрити поліетиленом, щоб волога залишалися всередині ємності. Через кілька годин ви можете перевіряти тютюн на вологість;
  • можна взяти губку або шматок цегли, змочити їх водою і покласти в тару з тютюном. Але важливо зробити між ними перешкоду, наприклад, зі шматка фольги або поліетилену. Ємність потрібно щільно закрити і залишити на деякий час.

Зволожити люльковий тютюн-справа не складна. Але потрібно пам'ятати, що у всьому повинна бути міра. Адже якщо перезволожити суміш, вам доведеться її досушувати, так як курити ви її не зможете.

Calabash 3 5

Зволоження тютюну за допомогою продуктів харчування

Якщо ви хочете в повній мірі зберегти смак і аромат тютюну, тоді вам підходять способи зволоження виключно з водою. Але є варіанти, коли можна використовувати фрукти і овочі. При цьому ви отримаєте і природну ароматизацію-тютюн вбере не тільки вологу, але і аромати деяких фруктів. А тому куріння буде більш різноманітним і смачним.

Ви можете спробувати зволожити тютюн за допомогою:

  • апельсинових кірок або яблука. Для цього потрібно в тару з тютюну покласти ці продукти і залишити все приблизно на дванадцять годин. В результаті фрукти зневоднюються, віддавши всю свою вологу тютюновим листям;

Calabash 3 2

  • виноград. Спосіб-аналогічний попередньому. Але тут важливо стежити за тим, щоб не з'явилася цвіль, так як у винограді є дріжджові бактерії. Не варто залишати тютюн з виноградом на кілька днів, і якщо цвіль з'явилася, курити такий тютюн вже не можна;
  • картопля. Це найшвидший спосіб, так як картопля дуже швидко віддає свою вологу, а тому перевіряти тютюн потрібно вже через 1-2 години. Дуже важливо, щоб листя не стикалися з шкіркою картоплі;
  • хліб. Процедура проводиться аналогічно попереднім способам. Тут також важливо регулярно перевіряти тютюн на наявність цвілі. Зволоження тютюну іншими способами є й інші способи, які зажадають від вас трохи більше зусиль.

Так, ви можете зволожити тютюн:

  • праска. Для цього тютюн потрібно розкласти на папері, яка витримує високі температури (наприклад, пергамент для випікання). Після цього необхідно нагріти праска, в якому є функція пара, і обробити їм тютюн. При цьому важливо не торкатися гарячою праскою до листя і стежити за їх зволоженістю;

Calabash 3 3

  • над каструлею з водою. Для цього потрібно нагріти воду в каструлі, помістити тютюн в друшляк і опустити в каструлю так, щоб вода не діставала до листя. Потім все потрібно накрити кришкою і стежити за процесом. У воду також можна додати ваші улюблені трави, як, наприклад, м'ята. Якщо залишити все це на кілька годин, в листі цукор почне карамелізуватися, а тому Ви отримаєте подобу Кавендіша. Кавендіш-це особлива обробка тютюну сорт Берлі і Вірджинія.

Тепер ви знаєте всі основні способи зволоження курильного тютюну. Якщо ви вирощуєте його самостійно, вам напевно буде цікаво дізнатися і про те, як зволожити листовий тютюн. Для цього листя поміщаються в пакети і зволожуються водою з пульверизатора. Після цього пакети потрібно щільно зав'язати, а вже через кілька годин можна перевіряти листя на пружність.  

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору