Кращий тютюновий десерт Cornell & Diehl Mixture Monster

Величезна кількість виробників тютюнових сумішей раз у раз наввипередки випускають лінійки продукції, присвячені популярним святам, зокрема нерідко до Нового року або Різдва можна побачити безліч новинок. Але Cornell & Diehl Mixture Monster, мабуть, перший тютюн, який відійшов від буденності, ставши одним з кращих пропозицій напередодні Хеллоуїна. Ви здивовані? Тоді ви точно ще не пробували цю тютюнову суміш, повну смаків і яскравих ароматів.

Cornell & Diehl Mixture Monster по праву можна назвати десертною пропозицією з особливими акцентами як у смаках, так і в ароматах. Багатий склад (а це Кавендіш, Вірджинія і Берлі) здатний навіяти легку солодкість і наповнити ваш день новими фарбами. Зовнішнє оформлення тютюнової суміші не менш оригінальне, тому вважається воістину колекційної річчю, яку не соромно подарувати любителю неординарних смаків. Відкривши банку, ви побачите тютюн великої, часом навіть неакуратної нарізки з ідеальною вологістю для набивання. Чи не розкурений тютюн облает виразною солодкою нотою, тому ви повинні приготуватися до вибухового смаку з перших же секунд. Аромат суміші порадує справжніх ласунів: в ньому чути шоколад, карамель і навіть легка нота згущеного молока, а легке Доповнення фруктових ароматів надає йому особливого вишукування. Як бачимо, ця пропозиція тютюну одне з «найсолодших», яке існує на сьогоднішній день, але в той же час «чому б і ні» коли в твоїй колекції є подібний варіант десертного тютюну.

cornell-and-diehl-mixture-monster-large03

 

Тютюн з особливим характером

Ви здивуєтеся, але щоб по максимуму відчути багатство смаків цього тютюну, до нього слід підбирати трубку з невеликою тютюновою камерою. Саме в ній він найкраще звучить як в смаку, так і в ароматах. Вибравши трубку з великою чашею, будьте готові до зайвої нудотності солодких ароматів, які можуть доставити зайвий дискомфорт оточуючим. Говорячи про смак Cornell & Diehl Mixture Monster, в початковій стадії куріння він більше радує карамеллю і нотками горіха. Не слід забувати і про наявність Берлі, що створює ефект "задушливості", але в співзвуччі з освіжаючими фруктовими нотами не настирливий. Вірджинія, яка заявлена в складі виробником, добре розкривається трав'янистими ароматами, які в подальшому плавно йдуть. Середина трубки з Cornell & Diehl Mixture Monster радує своєю вишуканим шоколадним смаком і ароматом. Дим досить приємний, густий. У фінальній частині трубки композицію солодких нот чітко розбавляє Берлі і тут він звучить набагато яскравіше, зростає міцність.

Ароматизація тютюну Cornell & Diehl Mixture Monster на найвищому рівні, яка і надає унікальний впізнаваний смак. Він має гарну фортецею, яка і допомагає надати ароматам особливих півтонів і розкривати його з різних сторін протягом усього процесу куріння.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору