Mac Baren Navy Flake-традиції смаку і якості

Люльковий тютюн Mac Baren Navy Flake 

Тютюн Mac Baren Navy Flake був представлений світу ще в далекому 1965 році і з тих пір став популярним серед величезної кількості споживачів за рахунок своєї відмінної якості, чудового смаку і багатогранності аромату. У його складі "три кити" - тютюн Вірджинія, Берлі і Кавендіш, оригінальне співвідношення яких дозволило створити тютюнову суміш, полюбилася в усі часи.

Секрет успіху Mac Baren Navy Flake нерозривно пов'язаний з унікальним підходом його створення. Тривале пресування і витримка дозволяють тютюну повноцінно розкритися, обдарувавши багатством смаків і ароматів. По-суті, він є класикою тютюнових сумішей, що відрізняються високою якістю. Поставляється тютюн в невеликих герметичних банку, в яких він акуратно нарізаний і покладений пластина. Бездоганний зовнішній вигляд подачі флейка-перший крок до безмежної любові до цієї суміші, але особливим акцентом все ж залишається його збалансований і вивірений смак.

MacBaren 5139-100pan

Багатогранність смаків Mac Baren Navy Flake

Особливим акцентом в лінійці смаків Mac Baren Navy Flake слід виділити наявність відтінку міцного напою рому, але, як запевняє виробник, саам напій в процесі виробництва суміші не використовується. При розкурюванні перші чутні трав'янисто-сінні ноти, які плавно замінюються хлібними і солодкуватими смаками. Фруктово-солодкий смак не настирливий, що надає ще більшої комфортності при палінні. Тут слід зазначити, що єдиним мінусом цього тютюну є гаряче куріння, яке нерідко щипає язик, викликаючи особливий дискомфорт. Протягом усього часу викурювання трубки з цим тютюном, смак рівний, відтінки аромату плавно змінюють один одного, з властивою їм легкої солодощі меду і рому. Міцність тютюну трохи нижче середньої, що, безсумнівно, порадує любителів ароматних неміцних сумішей.

Mac Baren Navy Flake-класика у всіх своїх проявах, що радує м'якістю, делікатним ароматом і яскравістю стабільних смаків. Вибравши його, ви можете бути в бездоганності якості, що є ідеальним для цінителів тютюнових сумішей без ароматичних добавок.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору