Ці насичені димні ноти Латакії

Тютюновий сорт, який, мабуть, не викликає будь-яких сумнівів, це Латакія. З нею будь-яка тютюнова суміш набуває вишуканий смак, а її аромат ще довго полонить ваш розум надзвичайними запахами. Латакію відносять до тютюну-кондиментів, яких просто не буває багато. Якщо переборщивши з перцем, готуючи улюблене блюдо, воно однозначно буде зіпсовано, з цим же тютюном будь-яка суміш буде лише вигравати і доповнюватися все новими ароматами, не сильно відбиваючись на смаку.

 

4

Види Латакії

Якщо пошукати в довідниках тютюновий сорт Латакія, який вирощують на плантаціях, ви його там не знайдете. Цей тютюн набуває таку назву лише по закінченню проходженню безлічі процедур приготування. На сьогоднішній день існує два різновиди Латакії: Сирійська і кіпрська.

Основний тютюн, який використовується для сирійської Латакії-Орієнтал Shek-al-Bint. Він м'якший, ароматний, що і впливає на популяризацію цього тютюну серед любителів по всьому світу. Містить в собі більше нікотину, ніж кіпрський вид, смаки глибші, а дим відрізняється тонкістю і делікатністю. Унікальність ароматів Сирійської Латакії полягає в секреті її приготування. Зібране листя тютюну Орієнталу коптяться над палаючими деревами, вбираючи в себе всі необхідні аромати, набуваючи чорний колір.

Кіпрська Латакія, для якої береться тютюн Орієнтал сорту Смирта, володіє більш потужною копченої нотою і пряним ароматом винного напою. Смак її набагато багатше і тепліше, містить менше нікотину, ніж перший вид Латакії.

Латакія в тютюнових сумішах

Латакія цікава тим, що в поєднанні з іншими тютюнами дає абсолютно нові смаки. Вона здатна надавати більш глибокі насичені горіхові нотки в поєднанні з Берлі, а ось використовуючи її разом з Періком, можна очікувати появу земличних ароматів, які вдало переплітаються з фруктовими пряними нотами. Не дивлячись на однаковий процес приготування Латакії, кожен з її видів володіє своєю унікальністю. Вона може бути як самостійним тютюном з потужним димом, так і ніжним доповненням до основної тютюнової суміші. Саме цей тютюн в симфонії смаків відповідає за східні ноти, які так часто намагаються відшукати любителі хороших тютюнових сумішей.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору