Люльковий тютюн Cornell & Diehl Joie de Vivre

Виразні пряно-копчені смаки тютюну Cornell & Diehl Joie de Vivre вельми апетитні і зачаровують з перших же секунд. Основними в складі є солодка Червона Вірджинія, Латакія, а особливі акценти розставляються за рахунок наявності Перика і турецького Орієнталу, який відмінно розкривається в другій частині куріння тютюну. Поговоримо про його поданні і смакових якостях.

cornell-and-diehl-joie-de-vivre-pipetobacco-large-01cornell-and-diehl-joie-de-vivre-pipetobacco-large-02

Cornell & Diehl English Blends Joie de Vivere

Компанія Cornell & Diehl славиться вишуканими сумішами, які можна підібрати з урахуванням особливих індивідуальних потреб, і люльковий тютюн Joie de Vivre не став винятком. Він цікавий своїми нотками копченого сиру, віддаленими ароматами чорносливу, а апетитними клубами диму при розкурюванні моментально занурюють в неймовірний букет смаків. Тютюн Латакія відмінно розкривається в першій третині, після чого провідну роль займає Перик. Може здатися, що з часом змінюється міцність, але це відчуття оманливе. Протягом куріння всієї чаші міцність залишається на середньому рівні, а ось зміна смаків не дозволить вам нудьгувати. Тютюн після відкриття банки хоч і повністю готовий до вживання, але в се ж рекомендує його трохи розім'яти і навіть підсушити. Він відмінно розкурюється.

Люльковий тютюн Cornell & Diehl Joie de Vivre відмінно підійде для вечірньої релаксації. Після скурювання другої третини суміші починається відчуватися виразний аромат смаженого насіння і свіжої випічки. Такі нотки допомагають відмінно розслабитися після легких перцевих смаків, що розкриваються саме в середині куріння трубки. Не можна сказати, що тютюн дуже солодкий. Відмінно підібраний склад дозволив надати йому ненав'язливих смаків і приємних клубів диму. Ви зможете відчути наступні смаки: копчений сир, солодка слива, що переходить в чорнослив, легкі перцеві смаки і здоби. Слід знати, що тютюнова суміш при розминанні залишає жирний наліт і дрібний пил, що може стати неприємним сюрпризом для тих, хто не готовий був вимазувати руки. В цілому, представлений тютюн досить легкий і залишає приємні враження. Він гідний бути у вашій колекції, особливо якщо ви любите експерименти в смаках і готові до нових відкриттів.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору