Нескінченні таємниці G. L. Pease «Sixpence»

До нових тютюнів, як правило, ставляться з великою обережністю, але якщо у вас в руках G. L. Pease «Sixpence» - побоюватися нічого. Цей тютюн інтригує, заворожує своїм яскравим насиченим ароматом і витонченістю особливої копченості. Легкість квіткових тонів в смаку надає йому особливої ніжності. Не слід списувати тютюн з рахунків справжніх "чоловічих" пропозицій, адже його міцність оцінюється вище середньої. У складі заявлена Вірджинія, Перік і Кентуккі, що говорить про неймовірний букет смаків і ароматів, плавно змінюють один одного.

Відкривши банку з G. L. Pease "Sixpence", перед вами буде тютюн великої грубої нарізки з вираженим ароматом сухофруктів, що володіє молочно-золотистим кольором з краплями темного листя. Цікавим моментом буде те, що залишивши тютюн відкритим кілька днів, він набуває помітні ноти копченості, чого не почуєш відкривши упаковку з ним вперше. Набивка не викликає особливих труднощів, тютюн відмінно розминається і володіє оптимальною вологістю. Розкурювання рівномірне з легкою тягою, радує огортає густим димом солодких фруктів з легкою ноткою меду. Кавендіш грає всіма фарбами, а наявність житніх нот в смаку служить прекрасним акордом в цьому композиції.

gl-pease-sixpence-large-01

 

Фінішна пряма при курінні G. L. Pease» Sixpence " цікава відкриваються горіховими нотками, яка доповнюється знову солодкістю і навіть півтоном шоколаду. Як такий класичний аромат Берлі не простежується, але в деяких моментах виникає відчуття все ж Його присутності, фарбуючи смак легким лоскотанням мови.

gl-pease-sixpence-large-02

 

Багатий смак і м'яка міцність G. L. Pease» Sixpence " швидко огортає і не випускає зі свого полону до кінця куріння. По закінченню залишається жменька красивого білого попелу, яка вносить особливу лепту в уявлення про якість представленої тютюнової суміші. Дивно ще те, що Берлі обдаровує своєю фортецею, але при цьому залишається непомітним в загальній композиції смаків. Таким тютюном не соромно пригостити друзів і він займе гідне місце у вашій тютюнової колекції.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору