Знайомство з флейками

Сьогодні в тютюнових крамницях все частіше можна зустріти флейки - тонкі пластини, що представляють собою спресовані листя тютюну. Вони мають гарну естетикою, при цьому маючи масу достоїнств. У такому вигляді тютюн довше зберігатися, за рахунок збереження цінної вологи. Однозначно, якщо ви вперше зацікавилися флейками, не варто проходити повз цієї теми і обов'язково експериментуйте, а ми Вам в цьому допоможемо.

Plug-flake

Набивання флейка в трубку

Напевно у вас виникло заперечення: навіщо купити флейки і не знати, що з ним робити, коли простіше вибрати звичайний тютюн? Дійсно в цьому є розумне зерно, але саме флейки можуть подарувати щільний насичений тютюновий смак, радуючи абсолютно новими відчуттями. Отже, купивши флейки, є два варіанти набивання їх в трубку – більш дрібними пластинами або ж повністю, попередньо розім'явши пальцями в якусь пластилінову масу. Відзначимо, що до куріння флейка потрібно буде пристосуватися, тому цей вид експериментального куріння відніме не Дін день.

Найчастіше флейк дійсно перед набиванням розминають, але існує думка, що при палінні саме пластинами, можна отримати більш насичений тютюновий смак. Процес набивання трубки дуже простий:

  1. Укладання малої частини розім'ятого флейка без притоптування в трубці-це дозволить вам без зусиль докурити трубку до кінця;
  2. Розминаємо необхідну кількість флейка і укладаємо, злегка притоптуючи або ж вибираємо спосіб куріння пластинами. У другому варіанті потрібно взяти пластину і зігнути її уздовж волокон, потім ще раз зігнути, але вже поперек волокон. Акуратно помістіть отриману зім'яту пластину в камеру, трохи притиснувши зверху.
  3. Посипання розм'якшеним флейком для створення оптимальної тяги і тління тютюну.

Якщо частина флейка стирчить з трубки, не бійтеся відірвати надлишки. Отримана маса стане основою розім'ятого тютюну для наступного куріння. Слід зауважити ще один важливий момент: якщо ви вперше курите флейк, вибирайте Вірджиніївські пластини від німецьких або Датських виробників. Працювати з ними зовсім неважко, адже найчастіше вони однакові по товщині і вологості.

Яку трубку слід вибрати для куріння флейка?

Не кожна трубка підійде для флейка і найкраще, якщо ви свій вибір зупините на вузькій трубці з високою тютюнової камерою. Саме в такій найкраще підтримувати, горіння так як під час куріння флейка однозначно вона буде гаснути і не один раз.Gorenje. Тільки лише практика дозволить вам навчитися курити пластинчастий тютюн і отримувати масу задоволень.

Спочатку в трубці тління флейка протікає гаряче, ніж зазвичай, тому поспішати не слід. Якщо відчуваєте, що тяга стала важче, необхідно висипати попіл, що самоосипается, а в суміші, що залишилася шилом виконати пару отворів. Потім буде потрібно трохи притоптати тютюн і розкурювати трубку знову.  

Люльковий тютюн Mac Baren Virginia Flake " 50

Люльковий тютюн Peterson University Flake " 50

Тютюн для трубки Rattray's British Collection Marlin Flake " 50

Тютюн для трубки Mac Baren Modern Virginia Flake " 100

Люльковий тютюн Peterson Irish Flake " 50

Люльковий тютюн Mac Baren Navy Flake " 50

Cornell & Diehl Burley Blends Burley Flake №1

 

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору