Особливості кальянного вугілля

Багатовікова традиція куріння кальяну сьогодні досить сильно трансформувалася і являє собою якийсь ритуал куріння тютюну для насичення нікотином. Ще з давніх часів для поліпшення його смакових якостей, майстри додавали різні природні ароматичні добавки, а також експериментували з рідиною в колбі. У сучасному світі зміни торкнулися не тільки оформлення кальянів, смакових добавок, але і навіть такого аксесуара, як вугілля. Ще сотні років тому для курені кальяну необхідно було спеціально заготовити вугілля заздалегідь, зараз же їх можна з легкістю придбати фабричного виробництва. Все спростилося, але в той же час стало більш різноманітним, завдяки чому тепер кожен користувач може підібрати для себе продукт, який повністю задовольнить всі його потреби.

Різновиди кальянного вугілля

Кальянне вугілля може бути дуже різним. Як і раніше в арабському світі використовується деревне вугілля, видобуте після прогорання різних деревин, в тому числі і екзотичних. Досить великою популярністю користується кокосове вугілля для кальяну, купити який ви також зможете і в нашому інтернет магазині. Спеціальний тип обробки і прожарюванням вогнем на дуже високих температурах робить такий тип вугілля простим в експлуатації.

Вугілля швидкої займистості - не менш популярний через свою практичності. Він значно економить час на розпалі, тим самим полегшуючи процес. Його секрет полягає в тому, що він просякнутий спеціальним пальним, який і дає швидкий вогонь. До речі, а ось ті користувачі, які хочуть скористатися кам'яним вугіллям, робити це ми не рекомендуємо через нафтового присмаку у нього.

Як правильно розпалювати вугілля

Кальянне Фабричне вугілля поставляється брикетами або "таблетками", тому з ним дуже легко працювати. Кількість необхідних вугілля залежить від розміру чаші, тому в інструкції до кальяну чітко вказується, скільки його потрібно, щоб досягти необхідної температури горіння тютюну. Пам'ятайте, якщо покласти більше ніж потрібно, можливо повне згоряння всіх ароматичних добавок, а якщо менше – буде недолік диму. Для розпалювання слід використовувати спеціальні кальянні запальнички, які дозволяють в лічені секунди підпалювати вугілля. Застосовувати звичайну запальничку не варто, так як дуже легко отримати опік пальців. Досвідчені фахівці рекомендують плавно замінювати згорілий вугіллячко на Новий, що забезпечує рівномірне споживання тютюнової суміші протягом вечора.

Говорячи техніці безпеки, вугілля необхідно брати тільки спеціальними щипцями, які щільно захоплюють тліючі шматочки, не розсипаючи їх при перенесенні. Не здумайте використовувати підручні засоби, в тому числі шматочок фольги, що також загрожує опіками. Коли ви побачили загасання вугілля, застосуєте ще раз розпал спеціальним пристроєм, але не здумайте роздувати губами. Чи не гасіть вугілля водою та іншими рідинами, а краще залиште їх чаші, де вони поступово згаснуть.

Чи може бути кальянне вугілля шкідливим для здоров'я?

Будь вугілля, який виготовлений з порушенням технологічного процесу, може принести ряд неприємних ситуацій. Можуть з'явитися головні болі і неприємні смакові відчуття, тому рекомендуємо купувати вугілля тільки в спеціалізованих магазинах, в тому числі і в нашому, щоб уникнути проблем з якістю. Разом з вугіллям не варто використовувати шкідливі речовини, наприклад, додавати в нього рідину для розпалювання. По-перше, це небезпечно, по-друге, сильно впливає на смакові відчуття. Уникайте покупки дешевих пропозицій, особливо вугілля швидкого розпалювання. Швидше за все, кінцевий склад Ви так і не дізнаєтеся і вам залишиться лише гадати, на скільки безпечне пальне, яке додали для більш швидкого розпалювання. Купівля якісного вугілля-запорука вашого здоров'я і комфорту.

Яке вугілля найкращий?

Говорити конкретно, яке вугілля найкращий марно, адже це теж саме, що сперечатися про смаки тютюнових сумішей або форматах трубок. Кожен користувач для свого кальяну знаходить оптимальний рецепт всіх компонентів, починаючи від вугілля, закінчуючи параметрами кальяну. Пробуйте, експериментуйте, адже тільки так зможете відшукати найкраще пропозиції для куріння кальяну і отримання максимум задоволень.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати вугілля будь-якої кількості і від різних торгових марок. Оригінальність продукції і відповідність стандартам якості – основні переваги покупки вугілля у нас. Ми представили як популярні, таки абсолютно нові пропозиції по вугіллю різних торговок марок, відомих як в Європі, так і в усьому світі.

 

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору