Dunhill залишає ринок елітного тютюну

Сигарний блог "HalfWheel" нещодавно опублікував інтерв'ю Реджі Брусма, президента " General Cigar Co.", в якому наводитися цитата про те, що незабаром з ринку преміальних сигар і тютюну зникне торгова марка «Dunhill». Як виявилося, новина, мабуть для багатьох, не дуже радісна.

Торгова марка "Dunhill «входить в концерн» British American Tobacco«, який дійсно має плани на виведення з бізнесу даної торгової марки, при цьому вирішує залишити виробництво сигарет»Dunhill". Це не дивно, адже саме дана тютюнова продукція є основною, певним фундаментом всього бізнесу, але ось тютюн і сигари скоротять. Як говорить Реджі, торгова марка найближчі 1-1, 5 роки ще буде продовжувати свою присутність на ринку.

Вихід з бізнесу досить копіткий і складний, тому зараз ведуться лише переговори на рахунок бренду «Dunhill», а сигари і тютюн все також буде продовжуватися проводитися.

Новинки останніх років

За останній час торгова марка перевипустила досить багато новинок тютюнової суміші і, так би мовити, нічого не віщувало серйозних змін. Згадаймо ж про них:

  • Dunhill Ye Olde Signe
  • Dunhill Dark Flake
  • Великотлепна лінійка Dunhill 221B Baker Street з лінійки " My Mixture»

dunhill-all-large

Ці, і безліч інших новинок дуже популярні, але чи варто дійсно переживати і купувати в засіки свій улюблений тютюн? По-перше, тютюну багато не буває, по-друге, позбутися від бренду, не означає Повністю його втратити. Велика ймовірність того, що тютюновий концерн просто позбутися торгової марки, як робив це протягом декількох років з іншими, а значить можливий варіант того, що буде продані права на марку іншим компаніям, і улюблені сигари продовжать лежати на полицях усього світу. Що ж, панікувати, думаємо, все ж не варто і слід дочекатися того, як буде повністю ясна ситуацією з виробництвом ТМ " Dunhill»

Чому хочуть позбутися від Dunhill?

Міркуючи на тему, чому пішли такі діалоги про Dunhill і припинення реалізації люлькового тютюну і сигар, можливо секрет відповіді кроїтися в портфелі брендів концерну "Scandinavian Tobacco Group". Як правило, такі тектонічні зміни в тютюновій сфері відбуваються лише в тих випадках, коли намагаються сконцентрувати увагу на більш значущих напрямках зростання продажів, позбавляючись від зайвого вантажу у вигляді ТМ Як Dunhill. Що ж нам доводиться тільки чекати, але все ж буде прикро, якщо пропаде з прилавок тютюн Dunhill, що має більше 100 річну історію свого існування і «Dunhill» сигари, які пробули на тютюновому ринку з 1957 року і цінуються споживачами в усьому світі.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору