Куримо сигари правильно

В інтернеті досить часто зустрічаються негативні відгуки про сигарах, мовляв вони занадто важкі для легких і в цілому їх куріння зовсім не смачне. Найбільша кількість негативних відгуків, як правило, збирають сигари низької цінової категорії, але це зовсім не означає, що вони дійсно погані. Щоб зрозуміти смак і оцінити всі переваги, сигару слід правильно курити. Новачками сигари сприймаються найгірше і чому так відбувається ми спробуємо розповісти в цій статті.

 Поширені помилки знайомства новачків з сигарами

Як тільки правильно ви закурите сигару, відразу ж зможете оцінити всі її переваги. Отже, наведемо кілька цікавих фактів про основні помилки новачків в курінні сигар:

  • Зіпсоване враження від сигари через невідповідну їжу, яку людина вживає перед курінням. Риба, газовані напої, молоко – все це може зіпсувати відчуття, забивши смакові рецептори. Ось чому рекомендується курити сигару по закінченню півгодини по прийому їжі.
  • Купівля сигари в спеціалізованому магазині, в тому числі у нас – гарантії смаків і хороших відчуттів. Якщо ви купите сигару в кіоску, в якому вона лежить роками, вбираючи в себе сторонні запахи, навряд чи вам вона сподобається.
  • Аромати на руках з легкістю передаються сигарі, тому перед курінням ретельно вимийте їх.
  • Задушливе приміщення і куріння в ньому в більшості випадків призводить до головних болів. Через відсутність хорошої вентиляції, куріння може викликати задушливий кашель.
  • Сигари при палінні не втягуються в легені, інакше неприємних відчуттів вам не уникнути. Дим від них максимум може доходити до середини гортані.
  • Перед курінням сигари виберіть спокійну відповідну обстановку, щоб вас нічого не турбувало. Не паліть на ходу або в машині, адже димність від неї набагато більше, ніж від простих сигарет.
  • Не паліть сигару на вулиці в дощову погоду. Тютюновий лист сильно втягує навколишнього його вологість, від чого в смаку може з'явитися неприємна гіркота.

Це далеко не всі рекомендації для новачків, тому якщо ви всерйоз хочете отримати від куріння максимум задоволень або хоча б не зіпсувати перше враження про них, обов'язково поспілкуйтеся з професіоналами, які підкажуть всі нюанси.

Філософія куріння сигар

Куріння сигари, втім як і трубки, це ціла філософія. Її не можна курити на ходу, в парку, на автобусній зупинці і т. д. Сигара вимагає до себе особливого ставлення, тому якщо ви запитаєте у бувалих курців як вони курять сигари, ви можете почути наступне: 

  • Розслабленість і усамітнення – відмінним місцем для куріння сигар стане Особистий кабінет або веранда без протягів. Виберіть більш зручну розслаблену позу, щоб вас нічого не бентежило.
  • Музика-прекрасний блюз або неспішна Музика лише доповнить атмосферу розслаблення.
  • У приміщенні, де ви курите, не повинно бути сторонніх ароматів, зокрема освіжувача повітря або будь-яких хімічних добавок.
  • Куріння сигари-спосіб зібрати думки і насолодитися моментом, а не процес насичення організмом нікотином.
  • Процес куріння можна розтягувати по своєму задоволенню. Неспішні затяжки також дозволять повною мірою оцінити кожен аромат і кожну тютюнову нотку.
  • Спиртний напій може стати відмінним компаньйоном сигарі, за умови, що його кількість не перевищить 200 мм.вибирайте віскі або коньяк, які можуть посилювати смаки сигари, роблячи їх більш виразними.

Курити сигару слід в добре провітрюваних приміщеннях, а не як у фільмах, сидячи в кріслі біля каміна. Звичайно вам ніхто не забороняє це робити, але при тривалому такому типі куріння, не дивуйтеся, що через пів року ваш гарний ремонт у вітальні насититися смолами і просочиться гіркотою сигарного диму. Ось чому для куріння слід вибирати приміщенні з хорошою вентиляцією.

Що не слід робити з сигарою

Якщо ви не можете цілком викурити сигару і хочете залишити її на потім, не здумайте гасити водою. Край сигари просто відволожиться і в цілому виріб стане непридатним до куріння. Слід почекати, поки сигара загасне сама. Зберігати сигари найкраще в спеціальних коробах або кисетах, але ні в якому разі на відкритому повітрі. Так вона повністю може втратити свою ароматичну складову. Сигару не можна самостійно ароматизувати, адже цим процесом займаються тільки професіонали, точно знають всі премудрості і нюанси процесу. Ці не хитрі правила і поради допоможуть вам зрозуміти сенс куріння сигар і принесуть максимум насолод від процесу.

 

Все для електронного паління







Забули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік









Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору