Як обрізати сигару: особливості процесу та актуальні пристрої

Обрізка сигар вважається основним моментом знайомства з тютюновим продуктом. Грамотно прибравши кінчик, людина звільняє все багатство ароматів ферментованих листів, а також отримує відмінну можливість відрегулювати гіркоту, міцність, тривалість тління і кількість диму. Дана процедура надзвичайно важлива, але разом з тим вона складна для новачків. Щоб не зіпсувати наявну сигару, важливо не намагатися відкусити хвостик зубами, адже тоді шматочки тютюну залишаться на зубах, і будуть чимало псувати сам процес куріння. Такі дії актуальні тільки в разі відсутності поблизу спеціалізованих аксесуарів, не більше.

 

 

 сut 1

Обрізка звичайними ножицями також вкрай не рекомендується, адже нерівне відсікання загрожує нерівномірним горінням і поганий тягою. Звичайно ж, є спеціальні ножиці для сигар, але вони використовуються тільки в разі високої гостроти лез і вміння користуватися, адже обрізка повинна відбуватися швидкими і точними рухами. Зволікання може зіпсувати недешеве виріб без можливості відновлення. Найкращими варіантами є гільйотина і ножиці для обрізки сигар, адже вони створені спеціально для підготовки хорошого кубинського продукту до початку куріння.

Гільйотина: види

Актуальними є 2 типи.

  • Стаціонарний. Даний інструмент користується попитом серед справжніх гурманів, які знають, що процес відсікання шапочки повинен відбуватися під кутом 90°. Ідеальним рішенням в даній ситуації є установка масивного пристосування на рівну поверхню столу. Проблем із заточуванням лез не виникає, головне проводити процедуру дуже обережно. Крім практичності, об'єкт володіє і чималою естетичністю, тому нерідко стають прикрасою інтер'єру;

сut 2

  • Кишеньковий. Виділяють одноразові і багаторазові аксесуари. Перші використовуються один-два рази і відправляються в сміттєвий бак, тому виробники доповнюють їх пластиковим корпусом і тонкими лезами, не пристосованими до повторного заточування. Багаторазові вироби мають більш високу ціну, оскільки вони доповнені дерев'яним або металевим корпусом, а сама гільйотина оснащена 2 гострими ножами для більшого комфорту під час використання (більш того, пристрої легко заточуються).

сut 3

Дорогий інструмент для обрізки сигар не є гарантією якісної підготовки виробу, адже необхідно знати про правильність його обрізки і підпалюванні.

Як обрізати сигару грамотно і розкурити її?

Для початку потрібно розібратися, з якого боку обрізається сигара: з запечатаного кінця. Знавці називають його головкою, а якщо уважно розглянути виріб, нескладно побачити на кінчику маленький, але круглий шматок тютюну, який утримує Покривний лист. Важливо зрізати не більше 3 мм, адже оболонка може легко розійтися і весь тютюн розсипиться. Менше прибирати не рекомендується, інакше тяга буде дуже низькою і з'явиться істотний ризик швидкого загасання під час куріння.

Щоб підпалити і почати курити, слід:

  • піднести сигару під кутом в 45° градусів до полум'я газової запальнички або спеціального сірника;
  • покрутити продукт, щоб дати поверхні кінчика повністю прогрітися і рівномірно тліти;
  • взяти сигару губами і почати вдихати дим, періодично прокручуючи її і тримаючи на сантиметровому відстані від кінця джерело вогню;
  • загасіть сірник, відкладіть її, відкиньтеся на кріслі і релаксируйте.

В процесі розпалювання слід використовувати або довгі кедрові сірники, або газові запальнички. Саме ці об'єкти не додадуть диму ніякого присмаку, що дуже важливо, адже наявність неприємних доповнень може чимало зіпсувати процес і доповнити гіркотою.

Слід не забувати, що сигара – це незвичайний продукт з нелінійним характером, тому не варто дивуватися поступовій зміні смаку. Віддавшись курінню повністю і викинувши зайві думки з голови, можна стежити за змінами в смаковому домінуванні і в фортеці. Сам присмак залежить від багатьох факторів, тому нерідко початкові фруктові нотки плавно переходять в деревні, тому слід пробувати різні варіанти і вибирати для себе кращий варіант.

Додаткові пристрої для обрізки

Згадана мета досягається не тільки за допомогою гільйотини, а й за допомогою спеціалізованих ножів. Зазначений агрегат для обрізки сигар може бути використаний тільки досвідченими курцями, які знають про особливості підготовки сигари, виконають всі процедури швидко і без зайвих маніпуляцій. Справа в тому, що використовуваний тютюн надзвичайно щільний, і щоб обрізати кінчик без пошкоджень, необхідно чимало тиснути на ножиці. Природно, без чималої фізичної сили тут не обійтися. Цінителі диму міцніше вибирають» родича " кишенькової гільйотини – V-подібний каттер. Об'єкт не здійснює повноцінний зріз шапочки, а створює якийсь глибокий надріз в центральній частині сигари. Все що потрібно зробити, це втиснути кінчик і стиснути лезо. Аксесуар не використовується для тютюнових виробів фігурної форми і також рекомендується до експлуатації тільки досвідченим експертам.

сut 4

Сигарний пробійник вважається найпростішим пристроєм для вищеописаної мети, тому його нерідко купують новачки в сигарному мистецтві. Йдеться про компактному лезі з ручкою циліндричного типу. Пробійник входить в шапку і прокручується навколо себе. Розробка не підходить для сигар Figurado, а тільки для класичних виробів. Славиться легкістю, як у вазі, так і у використанні.

Радує, що придбати всі найпопулярніші і корисні об'єкти для обрізки сигари можна в спеціалізованому інтернет-магазині Калабаш, який займається реалізацією не тільки якісного тютюну, але і відповідних аксесуарів. Компанія продає оригінальні товари за прийнятними цінами, тому краще не ризикувати і не наважуватися на співпрацю з підозрілими організаціями, адже Calabash працює на ринку вже не перший рік і володіє позитивним іміджем.  

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору