Люльковий тютюн Cornell & Diehl Chenet's Cake

Справжній американський тютюн Cornell & Diehl Chenet's Cake з неймовірними нотками прянощів володіє відмітним смаком і ароматом. Закурюючи його, немов занурюєшся в Східний світ, повного прянощів і неймовірної легкості. Трохи солонуватий смак з перцевої гостротою надає нових відчуттів, а наявність такого компонента як Перик дає суміші легку солодкість і насичений смак з перших же секунд. Справжній американський тютюн Cornell & Diehl Chenet's Cake з неймовірними нотками прянощів володіє відмітним смаком і ароматом. Закурюючи його, немов занурюєшся в Східний світ, повного прянощів і неймовірної легкості. Трохи солонуватий смак з перцевої гостротою надає нових відчуттів, а наявність такого компонента як Перик дає суміші легку солодкість і насичений смак з перших же секунд.

cornell-and-diehl-chenets-cake-large-01cornell-and-diehl-chenets-cake-large-02

Cornell & Diehl Virginia Blends Chenet's Cake

Компанія Cornell & Diehl Chenet's, зокрема її засновник П'єр Шанет, є першовідкривачем такого виду тютюну як Перик-універсальної тютюнової суміші, що додає особливих акцентів і підкреслює смаки інших наповнювачів. У складі ви також зустрінете світлу і червону Вірджинію, а також Берлі, завдяки чому тютюн володіє насиченим густим димом і помірною гіркотою, що не дратує ваші рецептори. Відкривши банку з тютюном, перше враження буде вельми спірним. Після доби відкриття банки з тютюном все приходить в норму, після чого відчувається вся повнота ароматів підібраних тютюнових листів. Нарізка акуратна, володіє оптимальною вологістю, але все ж багато користувачів кажуть, що краще його трохи підсушити, щоб уникнути проблем з неприємною гірчинкою.

Отже, перед вами тютюн з особливим характером. Куритися рівно, залишаючи приємний рівномірний білий попіл. Курцеві не потрібно розгойдування, щоб відчути пряність ароматів – з перших же секунд ви отримуєте густий масивний дим з характерним ароматом для Берлі. Це і землянисті смаки і гіркий шоколад, які швидко змінюються помірною перцевістю. Не дивлячись на наявність Вірджинії в складі, властива їй трав'янистість практично не чутна. Сильна міцність підкріплюється горіховими тонами, а до середини куріння навіть ментоловими нотками. Щільна завіса диму додає балів і навіть може викликати невелику задишку. У фіналі відчувається нова хвиля фортеці, а смак доповнюється кислинкою чорносливу. Люльковий тютюн Cornell & Diehl Chenet's Cake має гарну фортецею (за 10-ти бальною шкалою оцінка 8), тому навряд чи підійде для щоденного вживання.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору