Бонги з перколятором

Бонги з перколятором не лише яскраве дизайнерське рішення, але і функціональний девайс, що дарує масу задоволень. Перколятор є спеціальною камерою в основі бонга, яка виконує додаткову функцію охолодження і фільтрації диму. Вона може бути найрізноманітніших форм, містити в собі безліч дірочок, завдяки чому дим ставати приємним і м'яким. На ділі паління такого бонга не викликає кашель і є більше щадним для слизових оболонок.

Перколятор - не лише крутий тюнинг, але і безшумна конструкція. Палити такий бонг одно задоволення! Візуальна складова такого девайса на вищому рівні, нагадуючи щось космічне, неземне. Однозначно такий бонг буде украсой будь-якого інтер'єру, а його функціональні особливості доставлять масу задоволень користувачеві. Чи варто купувати його? Однозначно так, якщо дійсно хочете не лише похвалитися перед друзями крутою штуковиною, але і отримати максимально чистий м'який дим.

Як правильно використати бонг з перколятором?

Процес паління бонга з перколятором нічим не відрізняється від паління класичного девайса. Перед початком сеансу необхідно підготувати курильну суміш і укласти в чилім. Не слід її сильно утоптувати, якщо хочете м'якший дим. Встановіть бонг на рівній поверхні, запаліть суміш і зробіть перше затягування. Ви відразу відчуєте різницю паління, якщо раніше використали тільки прості бонги. До особливостей роботи пристрою слід віднести:

  • максимальне насичення диму вологою;
  • розділення диму на дрібні струмені за допомогою спеціальних отворів;
  • чим більше перколяторів тим прохолодніше дим.

Як і будь-який інший бонг, модель з перколятором перед початком використання має бути залита рідиною. За наявності кікера, вона має бути на рівні нижче отвору.Якщо ж його немає, орієнтуватися слід на перколятор. Він має бути повністю занурений під воду. Існують моделі, в яких підряд встановлено 2 і більше перколяторів. У таких випадках усі вони в обов'язковому порядку мають бути занурені в рідину. Говорячи про температуру води, в цьому питанні все залежить від побажань курця.

Відхід за бонгом з перколятором

Такі моделі бонгів складні в конструкції, а значить викликатимуть немало питань у відході. Найголовніше правило - вчасно міняти воду при тривалому використанні, а також промивати бонг після кожного застосування. Оскільки перколятор містить в собі величезна кількість отворів, важливо правильно його очищати. Залишки смол можуть впливати на смакові особливості, тому для чищення слід використати спеціальні миючі засоби. Усе необхідне ви зможете відшукати на нашому сайті, а головне ознайомитися на сторінках каталогу з прекрасним асортиментом сучасних бонгів з перколятором.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору