Чищення бонга в домашніх умовах

Бонг, не дивлячись на простоту своєї конструкції, все ж з часом може серйозно забруднюватися залишками смол. Будь то модель із скла, акрилу або силікону, чищення девайса має бути періодичним і якісним. Іноді бонг на стільки втрачає свій презентабельний зовнішній вигляд, що опиняється в сміттєвому баку. Не поспішайте також поступати зі своїм девайсом, а вивчите можливі способи по очищенню, про які розповімо в цій статті.

 Існують стандартні правила відходу за бонгами, незалежно від матеріалу:

  • обов'язково зливати усю воду з бонга після використання;
  • промивати під проточною водою;
  • видаляти будь-які надлишки тютюнової суміші після використання.

У інших же питаннях чищенню девайса все залежить від його матеріалу. Скляні моделі дуже легко очищаються теплою водою. Помилково використати окріп, який додатково робить на скло сильні температурні навантаження. З підручних засобів можна використати харчову соду. Вона відмінно очищає і абсолютно не дряпає скло. Також ще один поширений спосіб - застосування спирту і солі. У колбу заливається підлога склянки чистого спирту і кидається 2 столових ложки солі. Вона виступає абразивом, а спирт не дає їй розчинятися. Струшуючи бонг упродовж декількох хвилин, можна добитися кристальної чистоти внутрішніх стінок курильного аксесуара. Після процедури важливо добре очистити бонг від залишків отриманої суміші за допомогою теплої води.

Акрилові моделі примхливіші у відході. Використання соди не годиться, адже вона залишить додаткові подряпини, в яких ще більше забиватиметься бруд. Для миття слід використати теплу воду і спеціальні миючі засоби для бонгів. Вони також представлені на нашому сайті, тому з легкістю зможете підібрати найбільш відповідні.

Залежно від моделі, слід пам'ятати про дбайливе відношення до бонгів з декоративними елементами. При тривалому контакті з водою або миючими, вони можуть втрачати свій дизайнерський блиск і красу, тому відхід за ними має бути украй акуратним.

Окрім спеціальних засобів для очищення внутрішніх стінок бонга від нагари можна використати будь-яку крупу, яка є в домашній шафці. Її засипають у всередину, закривають шахту долонею і трясуть як маракасы. Відмітимо. такий спосіб чудово підходить для більшості моделей, особливо які мають складну конструкцію. Дрібні елементи бонга слід очищати за допомогою ватної палички.

Бонги можуть служити своїм власникам велика кількість років, не втрачаючи своєї привабливості і даруючи чистоту смаків, треба усього лише за ними доглядати.  

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору