"Bali shag" - тютюнові аромати Балі

Балійська махорка або» Bali shag " є однією з найкращих пропозицій щодо недорогих тютюнів. Засновник цієї торгової марки-данський мореплавець Philipp Orlik, який свого часу вирішив успішно налагодити поставки тютюну з острова Балі. Він дуже марно підійшов до відбору тютюну, так як на тій чи іншій плантації Балі росте тютюн різнився за смаковими і фізичними властивостями. Philipp Orlik постачав сорти тільки з південних і західних плантацій острова, і ця традиція збереглася і донині. Вважається, що саме в цих регіонах тютюновий лист рівномірно визріває, що сприяє малому вмісту смолистих сполук в ньому. При палінні такий тютюн обдаровує густим не задушливим димом з хорошим вмістом нікотину.

 Говорячи про якість тютюну, вона на досить високому рівні. Тютюновий лист акуратно нарізаний, відсутня будь-якої сміття і прожилки, тому легко набивається. Він ідеально підходить для тих, хто хоче перейти з звичайних сигарет на тютюн в самокрутках. Виробник не намагається маскувати тютюнову суміш за ароматизаторами, тому пропонує невелику, але гідну Вашої уваги лінійку смаків з різною тютюновою мішкою.

Пропозиції тютюну Балі

Лінійка "Bali shag" містить в собі п'ять різних смаків, кожен з яких володіє своєю унікальністю. Познайомимося з ними ближче:

Mellow Virginia - або Вірджинія в чистому вигляді. Прекрасна пропозиція для тих, хто мріяв познайомитися з цим тютюном без будь-яких домішок. Тютюнові листи дрібно нарізані, що забезпечує легкість у скрутці самокруток. У смаку присутня невелика кислинка. Тютюнова суміш сама по собі дуже легка, досить міцна, але з мінімальним вмістом смолистих речовин.

Nature American Blend - володіє класичною мішкою, яка вперше була придумана в США. Суміш багата на тютюнові смаки, секрет яких криється в особливостях упаковки. У складі Берлі, Орієнтал і Вірджинія, листя яких проходять окрему один від одного сушку і лише перед самим процесом упаковки змішуються, тим самим і створюючи свій унікальний смак. На тютюновому ринку ви не зможете відшукати аналог цієї суміші навіть в самих елітних пропозиціях, тому будьте впевнені, вона вас однозначно порадує як своїми ароматами так і димністю.

Halfzware - класична суміш, яка придумана данськими мореплавцями. Виходячи в далеке плавання, моряки заповнювали трюми димом, який допомагав запобігти появі непроханої «живності» в листі тютюну. В результаті цього вони коптилися, а їх смак набував нові фарби. Ця суміш досить Димна, але незважаючи на це, добре куритися в будь-який час дня. У смаку чутна нотка чорносливу з невеликою терпкістю. Ідеально зазвучить з коньяком або віскі.

Rounded Virginia - для любителів тютюну з щільним димом і помірною міцністю. У складі Вірджинія у великій кількості а також Орієнтал. Через таку пропорції виробник зміг знижувати міцність тютюну при цьому зберегти його димність. Гільзи такою сумішшю забиваються без особливих проблем, а через смакові особливості вона є однією з найпопулярніших серед любителів торгової марки «Bali shag».

White Halfzware-полегшений варіант класичного копченого тютюну, в якому в більшій кількості міститься Вірджинія, отже, володіє більш низьким рівнем фортеці. Володіє освіжаючою ноткою кислинки, радує легким світлим димом. Відмінний варіант для тих, хто хоче перейти з фабричних сигарет на тютюн.

Чи варто додатково витримувати тютюн»Bali shag"?

Відповідь-Так. Цей тютюн один з небагатьох, який за певних умов може змінювати смак. Рекомендовано такий тютюн укладати на низ кедрових хьюмідорів, зверху накривши фольгою і поклавши сигари. Залежно від смакових уподобань, витримка становить від 2 міс до 1 року. При необхідності тютюн завжди можна зволожити часточками фруктів, залишивши їх з тютюном в герметичній ємності на пів дня. Найкраще, якщо для цього ви візьмете персик або грушу. Аромати фруктів в суміші будуть ледве вловимі, але вона зможе отримати достатню кількість вологи.

Набивання гільз

Цей тютюн любить щільну набивку, тому приготуйтеся до того, що курити саморобну сигарету ви будете в два рази довше. Найкращим рішенням для» Bali shag " будуть гільзи з ацетатним фільтром. Для рівномірного набивання машинками ручного або електричного типу, суміш повинна бути трохи зволоженою.

Купити тютюн "Bali shag" ви завжди можете в нашому інтернет магазині. Впевнені, що навіть відсутність широкої лінійки тютюнових смаків, не завадить вам точно підібрати для себе найкращий варіант, який повною мірою задовольнить Ваші побажання.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору