Аво Увезян - легенда сигарного світу

Незмінно білий костюм, капелюх з широкими полями і безмежна випромінювана сила щастя – таким представлявся Аво Відвезян. У 2017 році Сигарний світ втратив цю легенду, життя якої було наповнене масою дивовижних зустрічей, неймовірних подій, різноманітних бізнес-справ і відкриттів. Помер він через два дні, після святкування свого 91-річчя у Флориді.

 Аво відвезений в тютюновому світі відомий серією випускаються сигар»Avo". Серед їх є і лімітовані серії, що випускаються їм кожен раз до дня свого народження, які супроводжувалися унікальним своїм уявленням світу у форматі концертних вечірок. Аво володів гострим почуттям стилю і був одним з яскравих представників сигарного світу, кожен раз надихаючи публіку своєю неперевершеною грою на фортепіано і викурюючи свою ароматну сигару.

avo-uvezian-cigar-01

Молоді роки і доленосна зустріч

Аво Відвезян, родом з Бейрута, в молоді роки професійно займався музикою і в 20-ти річному віці створив свою першу групу «Liban Boys». Як талановитий піаніст, він виступав по Світу, але особливе враження він справив на іранського шаха Реза Пахлеві, який в підсумку зіграв доленосну роль в його житті. Аво виступав прямо у нього в палаці, після чого той профінансував його поїздку в США. Відслуживши там в армії, Відвезян ненадовго йде від музики. Починаючи займатися ювелірним бізнесом в Пуерто-Ріко. У 1974 році він вирішується знову повернутися до музики. На своїх концертах він часто бачив, як під час виступів публіка нерідко курила сигари. Помітивши таку особливість, надалі перед кожним виступом він клав по кілька сигар на рояль, щоб кожен бажаючий міг взяти собі.

Створення першої сигари

Сигари AVO Puritos Classic

Сигари AVO Puritos Domaine

У 1987 році відбувається друга доленосна зустріч Відвезяна з власником марки Davidoff Хенке Кельнером. Обговоривши деталі, народжуються перші сигари "Bolero" від Аво, які через 10 років продаються в кількості 3,2 млн шт. Секрет його успіху, як стверджував сам маестро, полягав у простому :

дослівно " коли ви викурюєте хорошу сигару, даруєте собі ще один день життя. Я думаю, сам я буду так чинити до тих пір, поки мені не виповниться 99. А там вже і до ста недалеко".

З 2000 року до свого дня народження він щороку випускав лімітовану серію сигар, які представляв на своїх міні концертах у всьому світі, даруючи не тільки гарний настрій, але і нові сигарні аромати.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору