Люльковий тютюн Amphora Virginia Blend

Люлькові Тютюн Amphora

Оригінальний смак люлькового тютюну Amphora Virginia Blend доповнений приємним запахом, але за своєю структурою суміш нерідко сухувата. Доступна ціна є основоположною у формуванні на нього високого попиту, в той же час гідна якість тютюну створює найкращі умови для куріння його на постійній основі. Настільки неоднозначна і така проста суміш на основі Вірджинії заслуговує більш пильної уваги, про що ми і поговоримо в цій статті.

ape-tp-1000 1

Особливості виробництва

Основою суміші Amphora Virginia Blend є звична Вірджинія, але з оригінальною рецептурою суміші і не менш оригінальним способом виробництва. Листя тютюну беруться з декількох плантаційних регіонів, що дозволяє в підсумку надати як смаку, так і аромату, відмінною збалансованості і вході куріння радувати все новими розкривають тонами і півтонами. В ході виробництва листя Вірджинії піддаються пресу з високою температурою, що допомагає тютюну купувати більш насичений, але в той же час, досить м'який смак з натуральною солодкістю. До споживача тютюн поставляється в кисетах, масою по 40 грам, а його нарізка в форматі Ready Rubbed. Розім'явши кілька тютюнових стрічок в руці, можна відчути легкий лимонний аромат, який в подальшому буде все більше купувати карамельні тони.

Ароматний дим і не тільки..

Тютюн Amphora Virginia Blend залишає перше неоднозначне враження про себе. На перший погляд, він досить вологий, але взявши в руку і розім'явши суміш, чітко визначається висока жирність. При розкурюванні може з'явитися неприємна гіркота, але не поспішайте з висновками - дуже швидко обдарує вас пряним хлібним з лимонною кислинкою в ароматі. У смаку кислота практично не відчувається, що робить його вельми комфортним тютюном для багатьох курців. Важливо відзначити, що Amphora Virginia Blend володіє достатньою міцністю, трохи вище середньої, що слід враховувати любителям неміцних сумішей і бути готовим отримати хорошу порцію нікотину. В процесі куріння відчувається солодкість карамелі, трав'янистість і пряність, а фінал порадує відтінком чорносливу. Amphora Virginia Blend-затребувана тютюнова суміш, що обдаровує широкою гамою смаків, однозначно заслуговує вашої уваги і буде гідним вибором для куріння на постійній основі.  

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору