Знайомство новачка зі світом трубки

Як курити трубку? - Саме це питання насамперед хвилює новачків, які перший раз в житті вирішили спробувати приєднатися до тютюнового світу, вибравши курильну трубку. Цей предмет цікавий своєю багатогранністю як в підходах з оформлення .так і зовнішніми форматами вироби, що дарують ті чи інші відчуття при курінні, розкриваючи часом абсолютно по-різному одну і ту ж тютюнову суміш.
У сучасній суєті дуже часто втрачається почуття насолоди. Закуривши сигарету на ходу, при цьому бігаючи у справах, ви навряд чи отримуєте якесь задоволення. Таке заняття стає всього лише звичкою "що-небудь" тримати в роті для заспокоєння нервів. Трубка-це зовсім інша історія. Воно допомагає зібратися з думками, подарувати умиротворення і, головне, отримати максимум задоволення, відчувши весь аромат тютюнової суміші.

З яких матеріалів зроблена тютюнова трубка

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність трубок, але новачкам не під силу точно визначити, який варіант для них буде найбільш оптимальним, але ми в цьому допоможемо. Найбільш простими і бюджетними вважаються трубки з твердих порід дерева. Це може бути як груша, горіх, так і вишня. Кожен матеріал по-своєму поводиться в процесі куріння і навіть може додавати сторонніх запахів вашої тютюнової суміші. Якщо ви вирішили спробувати недорогу трубку з груші – це буде найвірнішим варіантом. Вона найбільш довговічна серед інших пропозицій по дерев'яних моделях, до того ж нейтральна по запаху при курінні. 

Найбільш дорогими вважаються трубки з бріара, так як цей матеріал є одним з найкращих за своїми фізичними властивостями. Але не тільки матеріал найголовніше трубці. Основну роль при її виборі грає формат чаші і кут переходу (чубук) в димохідний канал. Правильно витримана пропорція всіх елементів подарує максимум задоволень. Довжина і форма мундштука також має значення, і чим від більше він і довше, тим густіше і прохолодніше буде дим. Трубки також поділяються на фабричного виробництва і ручної роботи. Думаємо, говорити про те, яка краще не варто, так як і так зрозуміло, що ручна робота завжди буде цінуватися своєю якістю і відсутністю будь-яких серйозних дефектів.

Нова трубка в ваших руках

Немає нічого страшнішого для новачка, ніж коли в його руках виявляється нова трубка. Перш ніж вона придбає всі необхідні властивості, потрібно правильно її обкурити. Цей процес тривалий і зажадає невеликих зусиль. У чаші трубки з кожним курінням буде утворюватися нагар, який поступово ущільниться. Таким чином, формується захисний шар на дні чаші, не даючи їй прогорати. ДО РЕЧІ, курці зі стажем завжди зберігають свою першу трубку. Зрозуміти чи готова трубка до розкриття всіх смакових якостей тютюнової суміші дуже легко – досить провести сухою серветкою по остигнула чаші. Дно повинно бути гладким і чорним, а на серветці не повинно бути сліду.

Як правильно чистити трубку

Аксесуари з чищення трубки купуються окремо, але ви також зможете скористатися підручними безпечними засобами. Запам'ятайте, що ні в якому разі для чищення трубки не використовуйте воду або спирт. Досить взяти ватку і протерти нею чашу, попередньо намотавши на дерев'яну паличку. Чистка чубука і мундштука слід проводити спеціальними йоржиками. Вони збирають золу і смолу, тим самим покращуючи прохідність диму. Йоржик із залишками нагару слід протирати серветкою дуже акуратно, щоб не забруднити руки, які буде неможливо очистити від неприємного запаху протягом тривалого часу. Дерев'яні мундштуки чистяться йоржем, але якщо ж у вас в руках пластикова модель, для неї можна використовувати і більш агресивні засоби для чищення.

Зламалася трубка - що робити?

Бувають випадки, що трубки приходять в непридатність., Зокрема поширена проблема-відсутність щільності з'єднання мундштука і тріснута чаша. Якщо другий варіант проблеми вирішується тільки покупкою нової трубки, то перший можна спробувати вирішити, віддавши трубку майстру. Не намагайтеся самостійно полагодити її, посадивши на клей! Це тільки зіпсує аксесуар, роблячи його вкрай небезпечним для куріння.

Який тютюн підібрати для трубки

У нашому магазині існує величезний асортимент різних тютюнових сумішей і міксів, що відрізняються по фортеці, смаку і димності. Орієнтуйтеся тільки на особисті переваги, почитайте особливості різних тютюнових сумішей і робіть свій вибір. Згодом вам прийде розуміння того, який тютюн вам подобатися найбільше, але щоб це зрозуміти, необхідно експериментувати. Якщо ви вперше купуєте і трубку і тютюн, виберіть одну з популярних легких сумішей з Вірджинією, яка в 95% випадків допомагає в правильному знайомстві з тютюновим світом.

Цікавим доповненням до смаку обраної тютюнової суміші буде коньяк або віскі. З давніх часів трубка і алкогольний напій створювали відмінний тандем для вечірнього розслаблення після виснажливого дня.

Як зберігати трубку?

Трубки зберігають в кисетах, а також в них їх і переносять. Вони прекрасно захищають від випадкових механічних пошкоджень, до того ж допомагають запобігти виникненню неприємного запаху, одержуваного внаслідок носіння трубки в незахищеному вигляді. У домашніх умовах зберігання трубки можливо у відкритому вигляді, наприклад на спеціальній підставці під трубки.

Все для електронного палінняЗабули пароль?
Реєстрація!


 
закрыть
Купити в 1 клік

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вгору